Sabertooth 2x5 R/C duální ovladač motoru

Sabertooth 2x5 R/C duální ovladač motoru

NOVINKA

Ovladač motoru pro malé roboty s diferenciálním pohonem. Je ideální pro menší roboty - do 1,5 kg pro bojové roboty nebo 11,5 kg pro všeobecné použití.

1380 Kč s DPH

Import kód: 11829

Dostupnost: Skladem

Výrobce: DimensionEngineering

Doručení probíhá do 2 pracovních dnů; e-mail: info@briv.cz

Sabertooth 2x5 R/C duální 5A ovladač motoru

Sabertooth 2X5 R/C je ovladač motoru pro malé roboty s diferenciálním pohonem. Je ideální pro menší roboty - do 1,5 kg pro bojové roboty nebo 11,5 kg pro všeobecné použití. Je to také skvělá volba pro každé použití, při němž potřebujete ovládat dva kartáčové motory.

Ihned po vybalení z krabice může Sabertooth nepřetržitě napájet dva stejnosměrné kartáčové motory, každý s proudem až do 5 A. Špičkového proudu až 10 A lze dosáhnout během krátké doby. Protože Sabertooth 2x5 obsahuje omezení měkkého proudu a tepelnou ochranu, nemusíte si dělat starosti s poškozením ovladače při náhodném zastavení nebo připojení příliš velkého motoru.

Sabertooth 2X5 R/C je duální ovladač motoru speciálně optimalizovaný pro použití u rádiem řízených vozidel. Je vhodný pro malé roboty, automobily a lodě a je obzvláště vhodný pro bojové roboty hmotnostní třídy mravence a pavouka.

Tato R/C verze obsahuje invertní kanál a možnosti pro exponenciální řízení, autokalibraci a zabudované míchání. Provozní režim je nastaven pomocí integrovaných přepínačů DIP, takže nemůže dojít ke ztrátě propojky.

Sabertooth umožňuje ovládat dva motory s: analogovým napětím, rádiovým ovládáním, sériovým a paketovým sériovým pořadím. Se Sabertooth můžete po mnoho let stavět různé, stále složitější roboty. Sabertooth má nezávislé provozní režimy a režim rychlost + směr, takže je ideálním ovladačem pro roboty s diferenciálním pohonem (styl tanku) a další.

Provozní režim je nastaven pomocí zabudovaných přepínačů DIP, takže nemůže dojít ke ztrátě propojky nebo ke komplikacím v programovacích sekvencích. Sabertooth je vybaven konektory se šroubovými svorkami, což umožňuje konstruovat roboty bez nutnosti pájení.

Sabertooth je první synchronní regenerační ovladač motoru ve své třídě. Regenerační topologie znamená, že se baterie dobíjejí vždy, když robotovi přikážete, aby zpomalil nebo aby se otočil. Sabertooth také umožňuje velmi rychlé zastavení a otočení, což robotovi poskytne rychlý a hbitý pohyb. V určitých provozních režimech dokáže Sabertooth zpracovat až 3 000 povelů za sekundu.

Sabertooth má zabudovaný 5V BEC, který může napájet mikro ovladač nebo R/C přijímač. Je také vybaven režimem vyloučení lithia, který umožňuje, aby Sabertooth bezpečně pracovat s lithium-iontovými a lithium-polymerovými bateriemi, což jsou nejvýkonnější dostupné akumulátory.

Tranzistory Sabertooth jsou přepínány ultrazvukovou rychlostí (32 kHz) pro velmi tichý provoz.

Nedoporučujeme použití našich ovladačů motoru s levnými AC adaptéry. Použijte baterii nebo alespoň vložte baterii paralelně se stejnosměrným napájením.

Potřebujete větší výkon? Podívejte se na Sabertooth 2X12

Použití:

 • Pro bojové roboty o hmotnosti mravence/pavouka
 • Pro roboty s diferenciálním pohonem až do 11,5 kg
 • Radiově ovládané tanky, automobily a lodě
 • Autonomní kybernetické kočky (cyborg cats)

SPECIFIKACE:

 • Proud: 5A nepřetržitý, 10A špičkový na kanál
 • Synchronní regenerační pohon
 • Ultrasonická spínací frekvence
 • Tepelná a ochrana proti přepětí
 • Režim ochrany před lithiem
 • Režimy vstupu: Analogové, R/C, zjednodušené sériové, paketové sériové
 • Rozměry: 45 x 40 x 13 mm / 19g

Napájení:

 • 6V - 18V
 • 6-12 cell NiMH nebo NiCd
 • 2s-4s LiPo
 • 6V nebo 12V lead acid (ne 18+V lead acid!)

OBSAH BALENÍ:

 • Duální ovladač motoru Sabertooth 2x5 R/C x1

Dokumenty ke stažení:

Výrobce: Dimension Engineering USA

https://www.dimensionengineering.com/products/sabertooth2x5rc

d

 d

d

f

d

 

Nový dotaz k produktu

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

d

DC napájecí kabel z USB A portu na jack 5.5 x 2.1 mm

s

Briv.cz na Firmy.cz

Podnikatelské odbory

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení