Kvalita a ceny

Vážení zákazníci,

velmi dbáme na to, abychom naplnili vaše potřeby a očekávání ohledně kvality zboží, které se chystáte zakoupit.

Win-Win" je naším cílem, tedy aby byly obě strany spokojené.

My prodáme zboží, což pomáhá našemu růstu, a vy zakoupíte, co potřebujete, za rozumnou cenu a v dobré kvalitě.

Kvalita a cena bohužel nejdou vždy ruku v ruce. Vysoká cena neznamená vždy vysokou kvalitu, nízká cena zase neznamená nutně nízkou kvalitu. Proto jsme tu my, abychom vybírali, testovali a nabízeli vám výrobky za správnou cenu a v dobré kvalitě.

Pro zaručení širokého výběru nabízíme některé produkty za vyšší a nižší cenu, které odpovídá vyšší nebo snížená kvalita, přesto ale garantujeme, že výrobek svůj účel splní a že se na něj vztahuje záruka 2 roky.

Neprodáváme šmejd, prodáváme výrobky, které jsme osobně vyzkoušeli a u kterých jsme si jisti, že splní svůj účel a uspokojí zákazníky. Zboží samozřejmě můžete kdykoliv vrátit do 14 dnů.

„Nakupujete na Aliexpress, já si to tam koupím taky"... my na těchto stránkách nenakupujeme, protože tam prodávají zboží obchodníci, jako jsme my. Zboží nakupujeme přímo od výrobců nebo velkoobchodů, díky čemuž se dostáváme na ceny i 10x nižší, než najdete na Aliexpress. Díky tomu Vám můžeme nabídnout ceny ještě nižší než tam. Nicméně ani to není vždy možné, díky clům a 21% DPH.

www.briv.cz

e

w

Sova - květináčSova - květináč

 

 

s

 

Briv.cz na Firmy.cz

Podnikatelské odbory

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info