Sabertooth 2x12A duální ovladač pro stejnosměrné motory

Sabertooth 2x12A duální ovladač pro stejnosměrné motory

NOVINKA

Sabertooth může napájet dva stejnosměrné motory s kapacitou až 12A každý. Špičkové proudy 15A na kanál jsou dosažitelné během několika sekund.

1785 Kč s DPH

Import kód: 11825

Dostupnost: Skladem

Výrobce: DimensionEngineering

Doručení probíhá do 2 pracovních dnů; e-mail: info@briv.cz

Sabertooth 2x12A duální ovladač pro stejnosměrné motory

Model Sabertooth 2X12 je jedním z nejuniverzálnějších, nejúčinnějších a nejjednodušších duálních ovladačů motoru na trhu. Je vhodný pro vysoce výkonné roboty - až 15kg při operaci nebo 50kg pro univerzální robotiku.

Sabertooth může napájet dva stejnosměrné motory s kapacitou až 12A každý. Špičkové proudy 15A na kanál jsou dosažitelné během několika sekund.

Ochrana proti přepětí a tepelná ochrana zajišťují, že se nebudete muset bát o zničení jednotky nebo její vyhoření z důvodu špatného zapojení.

Sabertooth umožňuje ovládat dva motory s: analogovým napětím, rádiovým ovládáním, sériovým a paketovým pořadím. Se Sabertooth můžete vytvářet mnoho různých robotů s rostoucí složitostí.

Sabertooth má nezávislé provozní režimy a režimy rychlost+směr, takže je ideálním ovladačem pro roboty diferenciálních pohonů (styl tanku) a další.

Provozní režim je nastaven pomocí palubních přepínačů DIP, aby nedošlo ke ztrátě propojky. Sabertooth je vybaven konektory šroubových svorek, které umožňují konstruovat robota bez pájky.

Sabertooth je první synchronní regenerační motor ve své třídě. Regenerativní topologie znamená, že se vaše baterie nabíjejí vždy, když nařídíte, aby váš robot zpomalil nebo aby se otočil. Sabertooth také umožňuje velmi rychlé zastavení a otočení - což robotovi umožní rychlý a hbitý pohyb.

Sabertooth má vestavěný 5V BEC, který může napájet mikro kontrolér nebo R/C přijímač. Režim vyloučení lithia umožňuje Sabertoothu bezpečně pracovat s lithium-iontovými a lithium-polymerovými bateriemi - nejvýkonnějšími dostupnými akumulátory.

Tranzistory Sabertooth jsou přepínány rychlostí ultrazvuku (32 kHz) pro tichý provoz.

SPECIFIKACE:

  • Až 18V u: 12A nepřetržitý, 15A špičkový na kanál.
  • 24V u: 12A nepřetržitý, 25A špičkový na kanál.
  • Synchronní regenerační pohon
  • Ultrasonická spínací frekvence
  • Tepelná a ochrana proti přepětí
  • Režim ochrany před lithiem
  • Režimy vstupu: Analogové, R/C, zjednodušené sériové, paketové sériové
  • Rozměry: 59 x 75 x 17 mm

OBSAH BALENÍ:

  • Duální ovladač motoru Sabertooth 12A x1

Dokumenty ke stažení:

Výrobce: Dimension Engineering USA

yt

y

t

r

 

 

 

 

Nový dotaz k produktu

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

d

DC napájecí kabel z USB A portu na jack 5.5 x 2.1 mm

s

Briv.cz na Firmy.cz

Podnikatelské odbory

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení