CellShield

CellShield

NOVINKA

CellShield je určen pro letouny s 0-100% stylem s pouze jednosměrným ventilem. V budoucnu bude tento produkt zaměřen i na automobily.

625 Kč s DPH

Import kód: 11801

Dostupnost: Skladem

Výrobce: DimensionEngineering

Doručení probíhá do 2 pracovních dnů; e-mail: info@briv.cz

CellShield je nízkonapěťová pojistka, která poskytuje lithiovým bateriím ochranu po jednotlivých článcích. Monitorováním každého článku jednotlivě CellShield zabraňuje nadměrnému vybití jednotlivých článků v důsledku nevyváženosti sady nebo složení článků.

CellShield poskytuje měkké přerušení, když článek s nejnižším napětím v sadě dosáhne nastaveného minimálního napětí. Minimální napětí lze nastavit od 2,5 V na článek do 3,5 V na článek. To vám umožní nastavit správnou hodnotu napětí pro přerušení pro vaši konkrétní sadu. Například články 8-10C obvykle používají mezní hodnotu 3,0 V na článek, zatímco buňky 20C fungují lépe s mezní hodnotou 3,2 V na článek.

Mezní napětí CellShield je nastaveno pomocí snadno použitelného potenciometru. Nemusíte si dokupovat žádné programátory nebo používat složité programovací postupy. S CellShield otočíte šipku na požadované mezní napětí a je hotovo.

CellShield také obsahuje volitelné tepelné sondy, které zabraňují poškození sady v důsledku přehřátí. Pokud při použití tepelné sondy teplota baterie stoupne nad 150 stupňů, CellShield sníží hodnotu škrticí klapky odeslanou do ESC, čímž se pokusí opětovně snížit teplotu baterie.

Pokud teplota baterie zůstane nad 150 stupňů, CellShield přejde do režimu měkkého přerušení. Je-li použita teplotní sonda, CellShield upozorní uživatele na teplotní chyby blikáním červeného světla Teplota. Tepelné sondy jsou extrémně tenké a většinou je lze vložit mezi nejvnitřnější články sady, kde je teplota sady nejvyšší.

CellShield se snadno nainstaluje mezi přijímač a ESC. Jednoduše zapojte port baterie na CellShieldu do konektoru na baterii a on automaticky detekuje počet a pořadí článků pro jakékoli balení s roztečí 0,1". Používáte-li baterii s roztečí 2 mm, jako je Thunderpower, pak k použití CellShieldu postačí 2/2,5 mm adaptér.

Vhodné adaptéry Thunderpower naleznete zde. CellShield poté rozsvítí LED diodu odpovídající detekovanému článku. Konektor baterie můžete dokonce připojit „pozpátku" a do jakékoli polohy a CellShield bude fungovat správně. K instalaci CellShield není nutné žádné pájení.

Pokud je CellShield použit s bateriemi přijímače, funguje s jakýmkoli ESC a napájecím systémem, s výjimkou některých opto-izolovaných ESC. Aby pojistka fungovala, musí být uzemnění baterie a rádiové uzemnění na stejné úrovni. To je případ všech ESC se zabudovaným BEC (bez ohledu na to, zda se používá BEC ESC) nebo všech ESC využívajících externí BEC.

Pro řešení, které pracuje s širším rozsahem napětí, vyzkoušejte LipoShield.

CellShield je určen pro letouny s 0-100% stylem s pouze jednosměrným ventilem. V budoucnu bude tento produkt zaměřen i na automobily.

Specifikace:

  • Model: CellShield
  • Vstupní napětí: 2s do 6s Lithium or Lithium Polymer baterií
  • Cutoff napětí: 2.5V do 3,5V/ nastavitelné na článek
  • Použití: Jakékoli letouny bez účinné lithiové pojistky

Dokumentace:

Výrobce: Dimension Engineering USA

https://www.dimensionengineering.com/products/cellshield

d

 

 

 

 

Nový dotaz k produktu

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

d

DC napájecí kabel z USB A portu na jack 5.5 x 2.1 mm

s

Briv.cz na Firmy.cz

Podnikatelské odbory

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení