Onion Omega2 IoT vývojová deska

Onion Omega2 IoT vývojová deska

Hodnocení produktu: 5/5 (2x)

Vaše hodnocení:

NOVINKA

Omega2 je snadno použitelný pro lidi, kteří právě začínají se stavbou hardwarových a softwarových řešení.

365 Kč s DPH

Import kód: 50402

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Onion

Doručení probíhá do 2 pracovních dnů; e-mail: info@briv.cz

Představujeme Omega2, snadno použitelný počítač IoT.

Co je ale IoT počítač? Je to linuxový počítač navržený speciálně pro stavbu hardwarových řešení. Kombinuje malou velikost a energetickou účinnost Arduino s výkonem a flexibilitou Raspberry Pi.

  • Omega2 je snadno použitelný, a to i pro lidi, kteří právě začínají se stavbou hardwarových a softwarových řešení.
  • Omega2 je rozšiřitelný a připojuje se k nejrůznějším „dokovacím" deskám, které podporují rozšíření a umožňují vám dělat skvělé projekty.
  • Omega2 je cenově dostupný pro každého.

S Omega2 se snižuje bariéru vstupu pro každého, kdo se chce zabývat hardwarovým vývojem.

Omega2 je drobný, takže se snadno vejde do vašeho školního projektu nebo firemního výrobku. Je menší než 1/4 velikosti Raspberry Pi a než 1/3 velikosti Arduino Uno.

Obsahuje mikroprocesor typu System-on-a-chip, paměť Flash DDR2, čipovou anténu a další komponenty. Klikněte zde pro více informací o Omega2.

Pro náročné projekty vám nejlépe poslouží Omega2 Plus. Používá stejnou čipovou sadu jako Omega2, ale má dvojnásobné úložiště a paměť a navíc obsahuje slot MicroSD, takže se nikdy nebudete muset zabývat tím, že máte nedostatek místa.

Na Omega2 je k dispozici široká škála digitálních vstupů a výstupů, které vám umožní propojit se s vnějším světem. USB vám poskytuje kabelové připojení k počítači, napájecím a periferním zařízením, jako jsou třeba webové kamery. I2C a SPI umožňují připojení ke standardním průmyslovým zařízením, jako jsou snímače a akční členy. I2S se připojuje k audio zařízením, Ethernet k drátovým sítím, GPIO piny jsou pak k dispozici pro vaše vlastní rozhraní.

Modul Omega2 se připojuje k jedné z mnoha „dokovacích" desek, které mohou být dále rozšířeny o další desky, které jsou v nabídce Onion. Například je možné Omega2 zapojit do rozšiřovacího doku a přes 30pinový konektor k 16kanálové PWM Servo Motor desky, Ethernet desce, a nakonec OLED displeji s vysokým rozlišením OLED displej.

Omega2 lze snadno přidat do vašich stávajících projektů Arduino. Arduino Dock je navržen tak, abyste mohli využít své stávající Arduino shieldy.

Omega2 je navržen pro připojení k sítím. Má vestavěnou technologii Wi-Fi, zároveň existuje rozšíření, díky kterým můžete do projektů snadno přidat Bluetooth, mobilní síť či GPS.

Nenechejte se zmást jeho velikostí, Omega2 je kompletní počítač, na kterém běží Linux, tentýž operační systém, který ovládá některé z kriticky důležitých infrastruktur na světě. Můžete si představit Omega2 jako malý Linux server s Wi-Fi. Skvělý tutoriál k Linuxu naleznete zde.

Omega2 je neuvěřitelně snadné začít používat. Dodává se s průvodcem, který vás provede rychlým procesem připojení k síti Wi-Fi, aktualizací na nejnovější firmware a připojením ke cloudu.

Důležitým přínosem systému Linux je, že Omega2 lze naprogramovat libovolným jazykem. Ušetřete čas pomocí jazyků a knihoven, které již znáte

v

v

r

f

d

d

d

d

d

d

d

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

e

w

Sova - květináčSova - květináč

 

 

s

 

Briv.cz na Firmy.cz

Podnikatelské odbory

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info