Sabertooth 2x60A duální ovladač motoru

Sabertooth 2x60A duální ovladač motoru

Hodnocení produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnocení:

NOVINKA

Je vhodný pro velmi těžké roboty - až 50kg pro bojové roboty nebo 450 kg pro použití ve všeobecné robotice. Sabertooth 2X60 je jedním z nejuniverzálnějších, nejefektivnějších a nejsnadněji použitelných duálních ovladačů motoru na trhu.

4080 Kč s DPH

Import kód: 11831

Dostupnost: Skladem

Výrobce: DimensionEngineering

Doručení probíhá do 2 pracovních dnů; e-mail: info@briv.cz

Sabertooth 2x60A duální ovladač motoru

Sabertooth 2X60 je jedním z nejuniverzálnějších, nejefektivnějších a nejsnadněji použitelných duálních ovladačů motoru na trhu. Je vhodný pro velmi těžké roboty - až 50kg pro bojové roboty nebo 450 kg pro použití ve všeobecné robotice.

Ihned po vybalení z krabice může Sabertooth napájet dva stejnosměrné kartáčové motory, každý s proudem až 60A. Špičkového proudu 120A na jeden kanál dosahuje během několika sekund.

Ochrana proti přepětí a tepelná ochrana znamená, že si nemusíte dělat starosti s poškozením ovladače při náhodném zastavení nebo připojení příliš velkého motoru.

Sabertooth vám umožňuje ovládat dva motory s: analogovým napětím, rádiovým ovládáním, sériovým a paketovým sériovým pořadím. Se Sabertooth můžete po mnoho let stavět různé, stále složitější, roboty. Sabertooth má nezávislé provozní režimy a režim rychlost + směr, takže je ideálním ovladačem pro roboty s diferenciálním pohonem (styl tanku) a další.

Provozní režim je nastaven pomocí palubních přepínačů DIP, aby nedošlo ke ztrátě propojky. SyRen je vybaven konektory šroubových svorek, které umožňují konstruovat robota bez pájky.

SyRen je první synchronní regenerační motor ve své třídě. Regenerativní topologie znamená, že se vaše baterie nabíjejí vždy, když nařídíte, aby váš robot zpomalil nebo aby se otočil. SyRen také umožňuje velmi rychlé zastavení a otočení - což robotovi umožní rychlý a hbitý pohyb.

SyRen má vestavěný 5V BEC, který může napájet mikro kontrolér nebo R/C přijímač. Režim vyloučení lithia umožňuje SyRenu bezpečně pracovat s lithium-iontovými a lithium-polymerovými bateriemi - nejvýkonnějšími dostupnými akumulátory.

Tranzistory SyRen jsou přepínány rychlostí ultrazvuku (24 kHz), takže nikdo neuslyší, jak se vaše robotická ninja armáda přibližuje.

Použití našich ovladačů motoru v kombinaci s levnými AC adaptéry se nedoporučuje. Používejte baterii nebo alespoň baterie vložte paralelně s napájecím zdrojem.

Nedoporučujeme použití našich ovladačů motoru s levnými AC adaptéry. Použijte baterii nebo alespoň vložte baterii paralelně se stejnosměrným napájením.

POUŽITÍ:

 • Bojoví roboti až do 50kg
 • Běžní a hobby roboti až do 450kg
 • Diferenční pohony robotů
 • Elektrické vozíky, pojízdné hračky, koloběžky
 • Snadná regulace rychlosti/směru čerpadel, dopravníků, automatizace a všech aplikací, které používají stejnosměrný motor

SPECIFIKACE:

 • 60A nepřetržitě, 120A špičkový
 • 6-30V jmenovitý, 33.6V absolutní maximum
 • Synchronní regenerační pohon
 • Ultrasonická spínací frekvence
 • Tepelná a ochrana proti přepětí
 • Režim ochrany LiPo
 • Režimy vstupu: Analogové, R/C, zjednodušené sériové, paketové sériové
 • Rozměry: 76 x 89 x 46 mm

OBSAH BALENÍ:

 • Jednosměrný ovladač motoru Sabertooth 2x60A ×1

Dokumenty ke stažení:

Software:

Výrobce: Dimension Engineering USA

https://www.dimensionengineering.com/products/sabertooth2x60

d

d

f

 

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

w

e

w

Sova - květináčSova - květináč

 

 

s

 

Briv.cz na Firmy.cz

Podnikatelské odbory

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info