SyRen 10A samostatný ovladač pro stejnosměrné motory

SyRen 10A samostatný ovladač pro stejnosměrné motory

NOVINKA

Ovladač motoru SyRen je jedním z nejuniverzálnějších, nejúčinnějších a nejjednodušších ovladačů motoru na trhu. Je vhodný pro středně výkonné roboty - až 15kg při operaci nebo 50kg pro univerzální robotiku.

2115 Kč s DPH

Import kód: 11834

Dostupnost: Skladem

Výrobce: DimensionEngineering

Doručení probíhá do 2 pracovních dnů; e-mail: info@briv.cz

SyRen 10A samostatný ovladač pro stejnosměrné motory

Ovladač motoru SyRen je jedním z nejuniverzálnějších, nejúčinnějších a nejjednodušších ovladačů motoru na trhu. Je vhodný pro středně výkonné roboty - až 15kg při operaci nebo 50kg pro univerzální robotiku.

SyRen 10 může nepřetržitě napájet samostatný stejnosměrný motor s kapacitou až 10A.

Špičkové proudy 15A jsou dosažitelné během několika sekund.

Ochrana proti přepětí a tepelná ochrana zajišťují, že se nebudete muset bát o zničení jednotky nebo její vyhoření z důvodu špatného zapojení.

Ovladač SyRen umožňuje ovládat motor s: analogovým napětím, rádiovým ovládáním, sériovým a paketovým pořadím. Se SyRenem můžete vytvářet mnoho různých robotů s rostoucí složitostí. Pokud si pořídíte dvě zařízení SyRen, můžete vytvářet roboty s diferenciálním pohonem (styl tanku), protože mohou pracovat zařazeni jeden za druhým.

Provozní režim je nastaven pomocí palubních přepínačů DIP, aby nedošlo ke ztrátě propojky. SyRen je vybaven konektory šroubových svorek, které umožňují konstruovat robota bez pájky.

SyRen je první synchronní regenerační motor ve své třídě. Regenerativní topologie znamená, že se vaše baterie nabíjejí vždy, když nařídíte, aby váš robot zpomalil nebo aby se otočil. SyRen také umožňuje velmi rychlé zastavení a otočení - což robotovi umožní rychlý a hbitý pohyb.

SyRen má vestavěný 5V BEC, který může napájet mikro kontrolér nebo R/C přijímač. Režim vyloučení lithia umožňuje SyRenu bezpečně pracovat s lithium-iontovými a lithium-polymerovými bateriemi - nejvýkonnějšími dostupnými akumulátory.

Tranzistory SyRen jsou přepínány rychlostí ultrazvuku (32 kHz), takže nikdo neuslyší, jak se vaše robotická ninja armáda přibližuje.

Použití našich ovladačů motoru v kombinaci s levnými AC adaptéry se nedoporučuje. Používejte baterii nebo alespoň baterie vložte paralelně s napájecím zdrojem.

POUŽITÍ:

 • Bojoví roboti až do 15kg
 • Běžní a hobby roboti až do 50kg
 • Diferenční pohony robotů
 • Elektrické vozíky, pojízdné hračky, koloběžky
 • Snadná regulace rychlosti/směru čerpadel, dopravníků, automatizace a všech aplikací, které používají stejnosměrný motor

SPECIFIKACE:

 • Až do 18V u: 10A nepřetržitě, 15A špičkový
 • 24V u: 8A nepřetržitě, 10A nepřetržitě s dodatečným chlazením/proudem vzduchu, 15A špičkový
 • Synchronní regenerační pohon
 • Ultrasonická spínací frekvence
 • Tepelná a ochrana proti přepětí
 • Režim ochrany před lithiem
 • Režimy vstupu: Analogové, R/C, zjednodušené sériové, paketové sériové
 • Rozměry: 35 x 57 x 14 mm

OBSAH BALENÍ:

 • Jednosměrný ovladač motoru SyRen Dual 10A ×1

Dokumenty ke stažení:

Výrobce: Dimension Engineering USA

https://www.dimensionengineering.com/products/syren10

ed

b

 

 

Nový dotaz k produktu

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

d

DC napájecí kabel z USB A portu na jack 5.5 x 2.1 mm

s

Briv.cz na Firmy.cz

Podnikatelské odbory

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení