AkuPRO

AkuPRO

NOVINKA AKCE

Střeva ve správné kondici. Jedna jediná kapsle obsahuje 100 miliard počet živých probiotických mikroorganismů (colony forming units) a toto množství garantujeme i na konci spotřeby. Nejúčinnější probiotika na trhu!

680 Kč s DPH

750 Kč s DPH Sleva 9.3%

Import kód: AkuPRO-10

Dostupnost: Skladem

Výrobce: briv.cz

tz

 Popis

 V rámci hesla "Zlepšování je nikdy nekončící proces" jsme inovovali probiotika AkuPRO. AkuPRO jsou nyní ještě lepší a účinnější díky pětinásobně vyššímu obsahu živých probiotických mikroorganismů. Jedna jediná kapsle obsahuje 100 miliard CFU* a toto množství garantujeme i na konci spotřeby.

Doplněk stravy AkuPRO je synbiotikum - tedy komplexní probiotikum s prebiotiky, který patří k nejkvalitnějším probiotikům na trhu. Probiotické bakterie jsou mikroskopické organismy, které jsou přítomny v trávicím traktu. Jsou pro náš zažívací trakt prospěšné a mají mnoho funkcí. Mají vliv na zpracování potravy, zneškodňují patogenní bakterie, napravují bakteriální nerovnováhu a udržují střevní mikroflóru v optimálním stavu.

Prebiotika, v případě AkuPRO jsou to fruktooligosacharidy a nově také inulin, představují potravu pro tyto zdravé mikroorganismy. Vytváří vhodné podmínky pro jejich růst a množení.

AkuPRO obsahuje bakterie mléčného kvašení, tzv. laktobacily, dále bifidobakterie a další. Jejich účinky se vzájemně doplňují. AkuPRO je vhodný pro všechny věkové skupiny a může být užíván dlouhodobě. Je ideálním doplňkem stravy nejen během a po užívání antibiotik!

Při posuzování kvality probiotik je nejen důležitý počet živých kultur, ale i počet probiotických kmenů. AkuPRO obsahují 13 probiotických kmenů, celkové množství probiotik v jedné kapsli je 100 miliard CFU*, které je garantováno na konci expirace.

PROBIOTIKA – střevní bakteriální mikroflóra je velmi aktivní a výrazně ovlivňuje zdraví každého jedince. Střevní mikroflóra vykazuje velkou metabolickou aktivitu. Hlavním přínosem vyvážené střevní mikroflóry pro hostitele je odolnost vůči kolonizaci patogenními či potencionálně patogenními mikroorganismy. Vyvážená střevní mikroflóra zajišťuje důležitou stimulaci imunitního systému a hraje velkou roli i ve výživě. Podporuje procesy trávení a získávání energie z jednotlivých složek potravy. Zdravá střevní mikroflóra přispívá také k odstraňování nebo deaktivaci škodlivých látek. S přibývajícím věkem se výrazně mění poměr prospěšných střevních bakterií, množství bifidobakterií klesá. V důsledku toho dochází u senioru k poruchám trávení,nedostatečnému vstřebávání živin z potravy, snížení pohybu střeva, oslabení imunity.

PREBIOTIKA – prebiotikem je zejména vláknina, a to především na bázi oligosacharidů, v AkuPRO konkrétně fruktooligosacharidů. Jsou to složité cukry, které slouží jako zdroj energie pro přátelské střevní bakterie. Tím zároveň pomáhají v boji s jinými škodlivými střevními bakteriemi. Přátelské střevní bakterie štěpí složité molekuly fruktooligosacharidů na jednodušší mastné kyseliny, které vytváří kyselé prostředí nepříznivé pro nežádoucí bakterie. Čím vetší je přísun prebiotické vlákniny, tím je v našem trávicím systému vetší množství blahodárných bifidobakterií. Prebiotický účinek je také prospěšný v průběhu nebo po skončení braní antibiotik. Antibiotika jsou lépe snášena.

*CFU - počet živých probiotických mikroorganismů (colony forming units).

Složení

Seznam složek: směs probiotických kmenů,inulin, fruktooligosacharidy, přídatné látky: stearan hořečnatý (protispékavá látka), složení tobolky: hydroxypropylmethylcelulosa, oxid titaničitý(barvivo).

Doporučení dávkování: 1 tobolka denně. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Složení: Obsah v 1 tobolce
Inulin 50,75 mg
Fruktooligosacharidy 44 mg
Lactobacillus plantarum 1×1011 CFU*
Lactobacillus casei 1×1011 CFU*
Lactobacillus rhamnosus 1×1011 CFU*
Bifidobacterium breve 1×1011 CFU*
Lactobacillus acidophilus 1×1011 CFU*
Bifidobacterium longum 1×1011 CFU*
Bifidobacterium bifidum 1×1011 CFU*
Lactobacillus bulgaricus 1×1011 CFU*
Bifidobacterium infantis 1×1011 CFU*
Lactobacillus helveticus 1×1011 CFU*
Lactobacillus fermentum 1×1011 CFU*
Lactococcus lactis 1×1011 CFU*
Streptococcus thermophilus 1×1011 CFU*

*CFU – počet živých probiotických mikroorganismů (colony-forming units)

Upozornění: není určeno pro děti do 3 let. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou stravu.

Skladování: Skladujte v suchu při teplotě od 5°C do 25°C, mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem.Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Co řekli experti

MUDr. Jaromír Bertlík, N.D., předseda Vědecké rady společnosti Akuna:
„Probiotika společnosti Akuna jsou vyráběna jako vysoce účinný, profesionálně vyvinutý probiotický doplněk stravy. Obalem jsou enterosolventní kapsle na rostlinné bázi, tedy vhodné pro vegetariány. Obsahují 13 různých druhů přátelských bakterií s minimálně 100 miliardami buněk v jedné kapsli. Jsou vyvinuté tak, aby organismu poskytly vyváženou směs důležitých druhů střevních bakterií. V mých očích jsou jedním z nejlepších produktů naší společnosti."d

v

Nový dotaz k produktu

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

d

DC napájecí kabel z USB A portu na jack 5.5 x 2.1 mm

s

Briv.cz na Firmy.cz

Podnikatelské odbory

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení