AkuPRO

AkuPRO

Hodnocení produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnocení:

AKCE

Střeva ve správné kondici. Nejúčinnější probiotika na trhu!

472 Kč

575 Kč Sleva 17.9%

Import kód: AkuPRO-10

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Akuna

tz

AkuPRO obsahují 13 probiotických kmenů a celkové množství probiotik v jedné kapsli je 20 miliard CFU*

Doplněk stravy AkuPRO je komplexní probiotikum s prebiotiky, který pomáhá s obnovou střevní mikroflóry a podporou optimálního a dlouhodobého osídlení zažívacího traktu. AkuPRO je ideálním doplňkem stravy nejen po užívání antibiotik!

Při posuzování kvality probiotik je nejen důležitý počet živých kultur, ale i počet probiotických kmenů. AkuPRO obsahují 13 probiotických kmenů, celkové množství probiotik v jedné kapsli je 20 miliard CFU*, které je garantováno na konci expirace. *CFU - počet živých probiotických mikroorganismů (colony forming units).

PROBIOTIKA – střevní bakteriální mikroflóra je velmi aktivní a výrazně ovlivňuje zdraví každého jedince. Střevní mikroflóra vykazuje velkou metabolickou aktivitu. Hlavním přínosem vyvážené střevní mikroflóry pro hostitele je odolnost vůči kolonizaci patogenními či potencionálně patogenními mikroorganismy. Vyvážená střevní mikroflóra zajišťuje důležitou stimulaci imunitního systému a hraje velkou roli i ve výživě. Podporuje procesy trávení a získávání energie z jednotlivých složek potravy. Zdravá střevní mikroflóra přispívá také k odstraňování nebo deaktivaci škodlivých látek. S přibývajícím věkem se výrazně mění poměr prospěšných střevních bakterií, množství bifidobakterií klesá. V důsledku toho dochází u senioru k poruchám trávení, nedostatečnému vstřebávání živin z potravy, snížení pohybu střeva, oslabení imunity.

PREBIOTIKA – Prebiotikem je zejména vláknina, a to především na bázi oligosacharidu, v AkuPRO konkrétně fruktooligosacharidu. Jsou to složité cukry, které slouží jako zdroj energie pro přátelské střevní bakterie. Tím zároveň pomáhají v boji s jinými škodlivými střevními bakteriemi. Přátelské střevní bakterie štěpí složité molekuly fruktooligosacharidu na jednodušší mastné kyseliny, které vytváří kyselé prostředí nepříznivé pro nežádoucí bakterie. Čím vetší je přísun prebiotické vlákniny, tím je v našem trávicím systému vetší množství blahodárných bifidobakterií. Tohle je důležité zejména u senioru, neaktivních a chronicky nemocných pacientu. Prebiotický účinek je také prospěšný v průběhu nebo po skončení léčby antibiotiky. Antibiotická léčba je lépe snášena a dochází k rychlejší obnově přirozené střevní mikroflóry (bez průjmu, zácpy či nadýmání).

Seznam složek: směs probiotických kmenů, hydroxypropylmethylcelulosa (tobolka), fruktooligosacharidy, stearan hořečnatý (protispékavá látka), oxid titaničitý (barvivo).

Doporučení dávkování: 1 tobolka denně. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Složení:
 %  Obsah v 1 tobolce
Fruktooligosacharidy   44 mg
Lactobacillus plantarum 30,0 % 20 x 109 CFU*
Lactobacillus casei 20,0% 20 x 109 CFU*
Lactobacillus rhamnosus 12,0% 20 x 109 CFU*
Bifidobacterium breve 10,0% 20 x 109 CFU*
Bifidobacterium longum 5,0% 20 x 109 CFU*
Lactobacillus acidophilus 5,0% 20 x 109 CFU*
Bifidobacterium bifidum 3,0% 20 x 109 CFU*
Lactobacillus fermentum 2,5% 20 x 109 CFU*
Lactobacillus bulgaricus 2,5% 20 x 109 CFU*
Bifidobacterium infantis 2,5% 20 x 109 CFU*
Lactobacillus lactis ssp Lactis 2,5% 20 x 109 CFU*
Enterococcus faecium 2,5% 20 x 109 CFU*
Streptococcus thermophilus 2,5% 20 x 109 CFU*

Upozornění: není určeno pro děti do 3 let. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou stravu.

Skladování: Skladujte v suchu při teplotě od 5°C do 25°C, mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Co řekli experti

MUDr. Jaromír Bertlík, N.D., předseda Vědecké rady společnosti Akuna:

„Probiotika společnosti Akuna jsou vyráběna jako vysoce účinný, profesionálně vyvinutý probiotický doplněk stravy. Obalem jsou enterosolventní kapsle na rostlinné bázi, tedy vhodné pro vegetariány.

Obsahují 13 různých druhů přátelských bakterií s minimálně 20 miliardami buněk v jedné kapsli. Jsou vyvinuté tak, aby organismu poskytly vyváženou směs důležitých druhů
střevních bakterií. V mých očích jsou jedním z nejlepších produktů naší společnosti."

 ds

 

 

 

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

f

d

s

Briv.cz na Firmy.cz

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info