LEGANZA Hair Care Maska na vlasy s Goji berry 1000 ml

LEGANZA Hair Care Maska na vlasy s Goji berry 1000 ml

Hodnocení produktu: 5/5 (2x)

Vaše hodnocení:

NOVINKA

Přírodní kosmetika, je to nejlepší, co můžete vaší vlasy, pleti a pokožce dopřát.

200 Kč s DPH

Import kód: 3800010502788

Dostupnost: Skladem

Výrobce: briv.cz

Aktivní formule s výtažkem z kustovnice čínské je speciálně určena pro obnovení barvených a chemicky ošetřených vlasů.

Výtažek z kustovnice čínské je elixír, obsahující minerály, aminokyseliny, vitamíny a fenoly. Maska hloubkově obnovuje poškozené vlasy a pomáhá déle zachovat jejich barvu. Vlasy budou hedvábně něžné a viditelně lesklejší

Vlasová kosmetika LEGANZA, vyzkoušena italskými kadeřníky, pomáhá řešit určitý druh problému s vlasy. Spojuje v sobě aktivní formule, bohatých na jedny z nejcennějších přírodních produktů, které navrátí zdraví a krásu Vaším vlasům!

Krémové masky LEGANZA pronikají hluboko do struktury vlasového vlákna a obnovují jeho poškozenou vrstvu. Aktivují výměnné procesy v pokožce hlavy, zlepšují prokrvení vlasových kořínků, zlepšují stav kutikuly vlasu, stimulují výměnné procesy v kořenech a prokrvení buněk v pokožce hlavy.

Chrání Vaše vlasy před nepříznivými vnějšími vlivy, Vaše vlasy budou lesklé, uhlazené a hedvábné a přitom dobře vyživené.

Neexistuje žena, která by nerada experimentovala, měnila a neradovala se ze svého účesu a zároveň měla jedinečné, krásné a zdravé vlasy.

Goji (kustovnice čínská) patří k nejvýživnějším plodům na naší planetě. A právě proto je používána v mnoha přípravcích pro upevnění a zlepšení zdravotního stavu. Typická denní dávka kustovnice čínské je u sušených plodů 10-30 gramů.

Mezi hlavní důvody užívání kustovnice čínské (goji) patří podpora imunitního systému, zpomalení procesu stárnutí, prevence rakoviny, podpora zdravé funkce jater a ledvin.

Má spoustou živin, vitamínů a minerálů, která je navíc vynikajícím zdrojem bílkovin!

Obsahuje 18 různých aminokyselin a to včetně osmi, které jsou přítomny pouze ve stravě a lidské tělo si je neumí vyrobit!

V kustovnici je navíc i 21 stopových prvků, karotenoidy včetně beta karotenu a lutein a zeaxantin.

Použití: Naneste na čisté a vlhké vlasy, masírujte 1 – 3 minuty a důkladně opláchněte.

e

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

e

w

Sova - květináčSova - květináč

 

 

s

 

Briv.cz na Firmy.cz

Smart Network

Podnikatelské odbory

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info