LY-820-A 180-230V AC 5A PWM controller

LY-820-A 180-230V AC 5A PWM controller

NOVINKA

Plynulá regulace počtu otáček nízkonapěťových elektromotorů.

1165 Kč s DPH

Import kód: 11603

Dostupnost: Skladem

Výrobce: briv.cz

Doručení probíhá do 2 pracovních dnů; e-mail: info@briv.cz

LY-820-A 230V AC/DC 5A PWM controller

Plynulá regulace počtu otáček nízkonapěťových elektromotorů.

Tyto motory najdou využití hlavně ve stejnosměrných vrtačkách, modelech aut, pohonech stěračů, tak jako u elektrického nářadí. Vstupní napětí 180-220V AC nebo DC.

Výstupní proud od 0 do 5A můžete plynule nastavit pomocí dolaďovacího potenciometru.

Vhodný pro regulace stejnosměrného napětí, stejnosměrný permanentní magnet a regulace otáček kartáčového stejnosměrného motoru.

Specifikace:

 • Model: LY-820-A
 • Napájení: 180-230V AC nebo DC
 • Regulace napětí: 0.01 - 1200W
 • Pracovní výkon: 5A (5A pojistka pod krytem)
 • PWM Frekvence: 80khz
 • Klíčovací poměr: 0-100%
 • Budicí napětí: 205V DC (L+ L-)
 • Napětí kotvy: 0-220V DC (M+ M-) přes potenciometr libovolně nastavitelný výstup
 • Hodnota potenciometru: 4.7KΩ 2W
 • Provedení: Hotový modul
 • Rozměry: 125*105* 50mm
 • Váha: 250g

Obsah balení:

 • 1x LY-820-A controller
 • 1x Potenciometr 4.7KΩ 2W

Zapojení:

1. Postup správného zapojení naleznete v níže uvedeném schématu! Pozor, při nesprávném zapojení může dojít k poškození regulátoru a k zániku záruky.

2. U dvouvodičových stejnosměrných motorů s permanentními magnety musí být dvouvodičový motor připojen k M+ M-. L+L- se nesmí používat!

f

3. U budicího 4vodičového stejnosměrného motoru jsou 4 vodiče motoru rozděleny do dvou skupin, podle portu excitace a kotvy.

Poznámka: Toto schéma zapojení je určeno pro 4vodičový stejnosměrný motor. V případě nesprávného zapojení může dojít k poškození regulátoru a k zániku záruky.

Za normálních okolností je odpor vinutí mnohem vyšší než vinutí kotvy, proto nesmí být připojen do nesprávné polohy. Tím dochází k poškození regulátoru.

s

 4. Během provozu regulátoru je přísně zakázáno přepínat otáčení vpřed a vzad. Pokud potřebujete přepínat mezi chodem dopředu a zpětným chodem, můžete přepnout polohu vodičů kotvy.

5. Před přepnutím musí být vypnut příkon regulátoru, nebo musí být vypnut potenciometr a před přepnutím na zpětný chod lze motor zcela zastavit. Nezapomeňte před otočením směru vypnout regulátor!

6. Z důvodu bezpečnosti a životnosti regulátoru věnujte pozornost následujícímu: časté startování a zastavení, nesprávný chod spínače dopředu a dozadu, chodu při přetížení, příliš dlouhému zastavení motoru a včasnému vypnutí napájení.

7. Regulátor může pohánět pouze stejnosměrné kartáčové motory nebo odporové zátěže a nelze jej použít pro spínání napájecího zdroje.

8. V případě častého spouštění a zastavování neinstalujte spínač start-stop na výstupní svorku M+M-, protože není odpojen příkon pohonu. Počáteční proud při spuštění je vysoký a časté a rychlé starty a zastavení mohou poškodit prvek regulace napětí.

9. Pozor, častý start-stop je nesprávným způsobem ovládání motoru, regulátor je vybaven funkcí měkkého rozběhu/startu. Stejného efektu lze dosáhnout ručně pomocí potenciometru, který zastaví a poté nastaví spuštění. 

d

d

d

s

Nový dotaz k produktu

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

d

DC napájecí kabel z USB A portu na jack 5.5 x 2.1 mm

s

Briv.cz na Firmy.cz

Podnikatelské odbory

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení