BestAir - AirJet 2000

BestAir - AirJet 2000

NOVINKA AKCE

V režimu Ultra High Speed ​​můžete vyčistit 42 m2 okolního vzduchu za 30 min. od různých zápachů, cigaretového kouře, prachu, plynů VOC, různých typů bakterií, virů a dalších znečišťujících látek do vzduchu.

20300 Kč s DPH

26000 Kč s DPH Sleva 21.9%

Import kód: BAA2000-1

Dostupnost: Skladem

Výrobce: briv.cz

Doručení probíhá 10 pracovních dnů; e-mail: info@briv.cz

AKCE: Za jeden zakoupený čistič vzduchu BestAir - AirJet 2000 dostanete SLEVA 2 000 Kč. u AUTOškola-Pavel Pelikán (BRNO)

sDOPRAVA ZDARMA !!!

Ceník a skupiny: https://autoskolapelikan.cz/cs/cenik-a-skupiny/ 

s

Efektivní vzduchový filtr v elegantním provedení - AirJet 2000 zaručuje 99,95% sterilizaci (ničení všech virů a bakterií) v ošetřeném vzduchu.

- Statická hodnota produktu AirJet 2000 je 6 000 000 iontů / cm3, což zaručuje 99,95% sterilizaci (ničení všech virů a bakterií) v ošetřeném vzduchu. Čistička vzduchu je vybavena filtrem, který má hluboké filtrační vlastnosti. To znamená, že dokáže odstranit i ty nejmenší částice.

Produkt BestAir - AirJet 2000 používá filtrační stupeň HEPA 13 podle DIN EN 1822 - 1.

HEPA 13 filtr pro separaci suspendovaných částic od vzduchu čistí 99,95% částic a mikroorganismů o velikosti 0,10,3 mikrometrů.

Podle Wikipedie mají koronové viry velikost 120 - 160 nm (nanometrů).

Zde je malý výpočet pro lepší ilustraci:

120 nanometrů = 0,12 mikrometrů

Informace o produktu "BestAir - AirJet 2000"

Systém se skládá z 5 filtračních stupňů pro čištění vzduchu.

Kromě toho se na displeji zobrazuje graficky spotřeba filtračních prvků a aktuální úroveň znečištění vzduchu.

Oblasti použití vzduchového filtru AirJet 2000 jsou neomezené a pracují velmi efektivně. Nezáleží na tom, zda je vzduchový filtr nainstalován doma nebo v kanceláři.

Neměl by být instalován pouze v místnostech s vysokými teplotními amplitudami, například v kuchyni nebo koupelně, protože by to mohlo způsobit kondenzaci uvnitř spotřebiče.

Díky velmi dobré filtraci vzduchu lze Airjet 2000 snadno instalovat do lékařských čekáren pro efektivní odstranění a čištění vzduchu ze VIRY a BAKTERIE.

Inteligentní systém AirJet 2000 automaticky upravuje kvalitu vzduchu podle rychlosti stroje, takže si můžete užít pohodlný provoz jednotky a čistý vzduch. S duálními senzory kvality vzduchu pro měření a regulaci může být kvalita vzduchu (plynů a aerosolů) přesně určena rychlostí bezkartáčových ventilátorů. V automatickém režimu systém volí správnou rychlost, aby byla zajištěna vysoká kvalita vnitřního vzduchu.

Pár důvodů proč zvolit BestAir AirJet2000

Různé filtry AirJet 2000 mají řadu několika efektivních filtrů, například:

 • Filtr HEPA13, filtr s aktivním uhlím a fotokatalytický filtr.
 • Ze vzduchu je účinně filtrováno více než 80 znečišťujících látek.
 • BEZKOMPROMISNÍ STERILIZACE
 • Negativní iontový generátor
 • Generátor produkuje záporné ionty kyslíku až do 10 milionů iontů / cm3. Díky nim je vzduch svěží a příjemný. Rychlost čištění vzduchový filtr AirJet 2000 filtruje až 8,5 kubických metrů čistého vzduchu za minutu .
 • V režimu Ultra High Speed ​​můžete vyčistit 42 m2 okolního vzduchu za 30 min. od různých zápachů, cigaretového kouře, prachu, plynů VOC, různých typů bakterií, virů a dalších znečišťujících látek do vzduchu.
 • Tichý režim
 • Pokud systém pracuje při nízké rychlosti, je maximální hlasitost až 26 decibelů. Můžeme to porovnat s šeptem.
 • Inteligentní monitorování vzduchu na LCD obrazovce, kvalita vnitřního vzduchu je vidět na první pohled. Inteligentní senzor automaticky upravuje rychlost podle kvality vzduchu.
 • První vzduchový filtr eliminuje větší částice, jako je prach a vlasy.

Filtry AirJet2000:

Vzduchový filtr HEPA13 (vysoce výkonný filtr jemných částic)

Velká plocha a velmi dobrá účinnost filtru. Síla a povrch jsou úměrné lineárnímu filtru. Filtr čističe vzduchu HEPA13 AirJet 2000 je několikrát složen. To zvyšuje poměr ploch 15krát a efekt filtru je velmi dobrý. Ve filtru HEPA AirJet 2000 je čistá filtrační rychlost mnohonásobně vyšší než známé filtry HEPA. Filtr má schopnost pojmout až 99,95% jemných částic.

Filtr s aktivním uhlím

Jedinečná struktura pro účinnou absorpci zápachu - jsou k dispozici 3 typy účinné látky: granulované aktivní uhlí, práškové aktivní uhlí a aktivní uhlíková vlákna. Charakteristiky molekulárního prosévání materiálů jsou dobré absorpční vlastnosti a velký povrch, zejména pro molekulární částice, jako je amoniak, formaldehyd atd.

Tento modul má vynikající absorpční kapacitu. Modifikovaný absorpční materiál Na rozdíl od průmyslového čištění mají střední čističky vzduchu jednoduchý výběr aktivního uhlí kontaminovaného formaldehydem, proměnných organických sloučenin, amoniaku, benzenu a plynu. Zápachový filtr má široký rozsah absorpce.

Podle studie hmotnost jednoho gramu absorpce aktivního uhlí je od 500 do 1500 metrů čtverečních. AirJet 2000 tedy používá uhlíkový filtr s hmotností 1 900 gramů absorpční oblasti, nebo asi 1,6 milionu čtverečních stop, což je blízko k oblasti 224 fotbalových hřišť.

Aniontový generátor

Anionty jsou záporně nabité ionty.

1. Produkce reaktivních druhů kyslíku: V negativních kyslíkových iontech jsou molekuly kyslíku účinně aktivovány ve vzduchu, takže mohou být tělem aktivně a snadno absorbovány. Účinná metoda prevence klimatických chorob.

2. Bakterie a viry : Aniontový generátor produkuje mnoho negativních iontů a malé množství ozonu. Obsah odpovídá nejméně 50 částem na milion žádané hodnoty zařízení. Kombinace snadno ničí viry a bakterie , což způsobuje změnu jejich struktury a přenosu energie, což vede k jejich smrti. Užijte si čerstvý vzduch po rychlém čištění! Díky vysoké akceleraci AirJet 2000 zlepšuje kvalitu vzduchu a zažíváte skutečnou kvalitu života.

Další možnosti:

Superrychlý režim

 • Díky vysokému výkonu produkuje čistička AirJet 2000 až 500 kubických metrů čistého vzduchu za hodinu. V režimu Ultra High Speed ​​se AirJet 2000 podaří vyčistit až 50 čtverečních stop zápachových místností, cigaretového kouře a jiných nečistot za přibližně 30 minut.

CADR (Cena čerstvého vzduchu)

 • CADR je mezinárodní měřítko důležitých ukazatelů účinnosti čištění vzduchu. Čím vyšší je referenční hodnota, tím vyšší je účinnost čištění vzduchu ve srovnání se vzduchovou filtrací plynové masky. Efektivní bezkartáčový stejnosměrný motor AirJet 2000 obsahuje mezinárodní pokročilou technologii - efektivní bezkartáčový stejnosměrný motor. Mezi jeho výhody patří malá velikost, vysoká účinnost, dlouhá životnost, nízká hladina hluku, nízká úroveň vibrací, nízká spotřeba energie a vysoká energetická účinnost. Snadno použitelný inteligentní systém

Inteligentní systém AirJet 2000 automaticky upravuje kvalitu vzduchu podle rychlosti stroje, takže si můžete pohodlně užívat provoz jednotky a čistý vzduch. Získejte nejvyšší kvalitu vzduchu pomocí duálních senzorů kvality vzduchu pro měření a kontrolu kvality vzduchu (plyny a aerosoly). V automatickém režimu systém volí rychlost individuálně, aby byla zajištěna vysoká kvalita vnitřního vzduchu.

Výhody BestAir AirJet 2000:

 • Čerstvý vzduch přes několik stupňů filtrace
 • Negativní iontový generátor může být aktivován
 • Lze aktivovat funkci zvlhčování místnosti
 • Inteligentní monitorování vzduchu
 • Snadno použitelný a pohodlný automatický režim
 • Snadná výměna filtru
 • Tichý provoz
 • Rodičovská kontrola
 • Úsporný a elegantní design

Specifikace :

 • Jmenovité napětí: 230 V ~ / 50 Hz
 • Výkon: 50 W
 • Časovače (hodiny): 2, 4, 8 a 12
 • Hmotnost: 12,5 kg
 • Rozměry (Š * H * D): 416 x 625 x 251 mm
 • Nádrž na vodu: 3 litry
 • Hlučnost: 59 dB (A)
 • Průtok vzduchu: max. 350 m3 / h
 • Zvlhčovací výkon: max. 300 ml / h

d

f

x

g

r

 e

e

r

z

t

VÍCESTUPŇOVÁ FILTRAČNÍ TECHNIKA

Paket filtrů tohoto spotřebiče v sobě spojuje více různých typů filtrů. Tím se dosahuje optimální filtrační výkon a je možno ze vzduchu odfiltrovávat mnoho různých škodlivých látek.

AUTOMATICKÝ PROVOZ A KONTROLA VZDUCHU
Tento spotřebič měří ve vzduchu v místnosti aktuálně existující zatížení jemným prachem PM 2.5. Tato naměřená hodnota je spolu se vzdušnou vlhkostí a teplotou viditelná jedním pohledem na displeji. Navíc se zatížení jemným prachem vizualizuje množstevně prostřednictvím více barevných kontrolek LED u výstupu vzduchu. Chytrý snímač přizpůsobuje automaticky průsadnost vzduchu kvalitě vzduchu. Kromě toho lze pomocí světelného snímače přecházet automaticky do režimu spánku, např. jestliže se vypíná světlo, aby se šlo do postele.

r

JEMNÝ PRACH JAKO INICIÁTOR NEMOCI
V průměru stráví člověk v dnešní době 90 % času
v uzavřených prostorách. 68 % času sami pouze doma.
Více než 70 % obyvatelstva pracuje ve vnitřním provozu
v kancelářích, čímž se ochrana zdraví před jemným
prachem PM2.5 stává stále důležitější. Problémem
přitom je, že lidé v klimatu v místnostech jsou
náchylnější k nemocem, způsobovaným jemným
prachem PM2.5. Hlavní zdroje jemného prachu ve
vnější oblasti jsou známy: kouření a výfukové plyny.

WHO informuje, že se 70 % lidských chorob způsobuje
špatným vzduchem v místnostech. 30 % lidí, kteří bydlí
v bytech a v novostavbách, mohou trpět syndromem
nemoci z budov (Sick-Building-Syndrom (SBS)), tedy
bolestmi hlavy, malátností a únavností.

CO JE JEMNÝ PRACH PM2.5?
Atmosférický jemný prach PM2.5 má průměr menší než
2,5 μm na částici. Jeho průměr 20× menší, než je
průměr lidského vlasu. Na základě své malé velikosti
pronikají až do průdušek a dokonce do plicních sklípků.
Kromě toho mají delší dobu setrvávání ve vzduchu než
větší částice.

RIZIKA, JEJICHŽ ZDROJEM JE PM2.5
WHO upozorňuje ve své publikaci „Air Quality
Guidelines" (směrnice ohledně kvality vzduchu) na to,
že při průměrné roční koncentraci PM2.5 35 μg na metr
kubický je pravděpodobnost úmrtí osoby o přibližně o 15
% vyšší, než při zatížení pouze 10 μg na metr kubický.

Zpráva United Nation Environment Programme
(Programy Společnosti národů na ochranu životního
prostředí), uvádí, že při zvýšení koncentrace o 20 mg
PM2.5na metr kubický by se vyskytlo přibližně 34 milionů
případů úmrtí ročně v Číně a Indii.

AirJet 2000 měří za provozu nepřetržitě obsah jemného
prachu ve vzduchu a je vybaven filtrem částic, který má
kromě normálních filtračních vlastností vlastnosti pro
hloubkovou filtraci a je tak obzvláště dobře vhodný pro
jemný prach. Hloubková filtrace se stará o to, aby filtr
mohl spolehlivě vázat i nejmenší částice adhezními
silami. Tím se může jemný prach ze vzduchu, který je
čištěn spotřebičem, účinně odstraňovat.
Další výhodou AirJet 2000 je to, že je schopen
zvlhčováním vzduchu snižovat obsah jemného prachu
ve vzduchu. Částice jemného prachu přijímají vlhkost a
mění tím svou velikost. Tím může AirJet 2000 místnosti
rychleji čistit a jemný prach odstraňovat ze vzduchu
v místnosti.

TABÁKOVÝ KOUŘ
Dle Německého střediska pro výzkum rakoviny se
skládá tabákový kouř z více než 4800 látek, které
vznikají z větší části teprve při spalování tabáku.
Minimálně 250 z těchto látek je jedovatých nebo
rakovinotvorných.
Mezi nejpřípadnější a také zdraví nejškodlivější
respektive kancerogenní obsažené látky patří polonium
210 (radioaktivní), selen, olovo, arzen, benzol a různé
aldehydy.
To, že tabákový kouř může dlouhodobě škodit zdraví
kuřáka a způsobovat nejtěžší onemocnění, není známo
a prokázáno teprve od zavedení odstrašujících textů a
vyobrazení na prodejních obalech. Ale nejenom sám
kuřákje postižen účinky konzumace tabáku, ale i jeho okolí
a obzvláště jeho bližní. Pokud se v místnosti kouří, pak
se to také týká všech dalších přítomných osob a také
domácích zvířat. Především choulostivý organismus dětí
může utrpět nejtěžší zdravotní a trvalé poškození kvůli
množství rakovinotvorných látek. Úřad pro ochranu
životního prostředí v USA EPA (Environmental Protection
Agency – Agentura pro ochranu životního prostředí)
a Mezinárodní agentura pro výzkum rakoviny zařadily oxid
uhelnatý, formaldehyd a další jedovaté látky jako
rakovinotvorné do třídy A.

Tabákový kouř ovlivňuje nejen zdraví živočichů, nýbrž
také obytný prostor a inventář. Do toho spadá mimo jiné
žloutnutí stěn, zbarvování a skvrny u zařizovacích
předmětů, jakož i zčásti trvalé zatěžování pachem.
Tyto škody a ovlivnění lze často odstraňovat renovačními
opatřeními, jako je například natírání stěn.

INICIÁTORY ALERGIÍ VE VZDUCHU V MÍSTNOSTI

Existuje množství alergií a s tím spojených iniciátorů
alergií. Mnohé z nich se mohou přenášet respektive
dopravovat vzduchem tím se také vdechovat nebo se
dostávat do styku s pokožkou.

SENNÁ RÝMA
Senná rýma nebo také alergie na pyly se může vyvolávat
prachem z květů nejrůznějších stromů, květin, trav
a jiných rostlin. Podle výraznosti alergie se senná rýma
vyvolává pyly různých rostlin. Obvyklý čas vzniku alergie
je samozřejmě doba květu příslušných rostlin. Ale i po
odkvětu může docházet k alergickým reakcím. Důvod pro
to jsou takové pyly, které se usadily na zemi, na nábytku
a pohybem vzduchu se opět dostaly do vzduchu
v místnosti.

Časté příznaky jsou podráždění sliznic, rýma a kýchání,
svědění a malátnost.
Pyly mají velikost mezi 10 a 180 μm. Čistič vzduchu
dokáže sám nejmenší částice velmi účinně filtrovat. Tím
nepředstavuje filtrování pylů pro AirJet žádný problém.

ALERGIE NA DOMOVNÍ PRACH
Alergické reakce u alergika na domovní prach se
nespouštějí prachem co takovým, nýbrž enzymy od
roztočů v domovním prachu. Tyto enzymy se nacházejí
v trusu a v pozůstatcích po roztočích ve zúžených
místech. Tyto enzymy obsazené částice se dostávají tak
i jednoduše do vzduchu v místnosti. K tomu postačuje již
malý vzdušný závan.
Částice s roztoči mají zpravidla velikost částic od cca 35
μm a mhou se zařízením AirJet 2000 velmi dobře
odfiltrovávat.

ALERGIE NA PLÍSNĚ
Plísně se vyskytují nejen ve vlhkých špatně větraných
prostorách ve formě černých „koberců" na stěnách nebo
stropech. Tyto plísně lze najít téměř všude, jak ve
vnitřních prostorách, tak i venku.
U tohoto druhu alergie reaguje imunitní systém na
pouhým okem nerozpoznatelné spóry a části plísně.
Tyto spóry/části mají velmi dobré vlastnosti pro vznášení
a nacházejí se tak, často ve vyšší koncentraci, ve
vzduchu v místnosti.
Častými příznaky je podráždění sliznic, kašel a rýma,
jakož i podráždění průdušek a očí.

Spóry plísní mají velikost mezi 3 a 10 μm a AirJet je
může svými vlastnostmi pro hloubkovou filtraci snadno
filtrovat. Spóry se zachycují pomocí filtračního média
HEPA.

ALERGIE NA ZVÍŘECÍ CHLUPY (KOŽNÍ LUPY)
Iniciátory pro tento typ alergie nejsou, jak by se dalo
domnívat podle názvu, zvířecí chlupy, nýbrž na nich se
nacházející komponenty zvířecích slin s obsahem
bílkovin (nebo také pot a moč). Tito iniciátory alergie se
mohou také VYSKYTOVAT NA KOŽNÍCH LUPECH
ZVÍŘAT. Na základě velikosti chlupů/kožních lupů se
mohou průvanem jednoduše vzduchem dostávat do
vznosu a tak se dostávat do styku s pokožkou nebo se
mohou také vdechovat.
Častými příznaky jsou podráždění sliznic, kašel a rýma
a podráždění průdušek a očí.

Částice se zvířecími alergeny mají často velikost od cca
2 μm. Obzvláště u koček existují velmi malé částice,
vyvolávající alergie. AirJet 2000 dokáže ze vzduchu
odstraňovat daleko více než 90 % těchto částic. O to se
starají obzvláštní vlastnosti hloubkové filtrace u AirJet.

F

f

t

t

Nový dotaz k produktu

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Alternativní produkty

d

DC napájecí kabel z USB A portu na jack 5.5 x 2.1 mm

s

Briv.cz na Firmy.cz

Podnikatelské odbory

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení