Sabertooth 2x25A duální ovladač pro stejnosměrné motory

Sabertooth 2x25A duální ovladač pro stejnosměrné motory

NOVINKA AKCE

Sabertooth 2x25A duální ovladač pro stejnosměrné motory

2935 Kč s DPH

3940 Kč s DPH Sleva 25.5%

Import kód: 11827

Dostupnost: Skladem

Výrobce: briv.cz

Doručení probíhá do 2 pracovních dnů; e-mail: info@briv.cz

Duální stejnosměrný ovladač motoru Sabertooth 25A

Model Sabertooth 2X25 je jedním z nejuniverzálnějších, nejúčinnějších a nejjednodušších duálních ovladačů motoru na trhu. Je vhodný pro vysoce výkonné roboty - až 45kg při operaci nebo 136kg pro univerzální robotiku.

Ihned po vybalení z krabice může Sabertooth napájet dva stejnosměrné kartáčové motory, každý s proudem až 25 A. Špičkového proudu 50 A na jeden kanál dosahuje během několika sekund.

Sabertooth 2X25 používá ve svém můstku 1,3miliohmové MOSFETy. Podle absurdních schémat hodnocení našich konkurentů by z něj byl duální 190A ovladač motoru!

Ochrana proti přepětí a tepelná ochrana zajišťují, že se nebudete muset bát o zničení jednotky nebo její vyhoření z důvodu špatného zapojení.

Sabertooth umožňuje ovládat dva motory s: analogovým napětím, rádiovým ovládáním, sériovým a paketovým pořadím. Se Sabertooth můžete vytvářet mnoho různých robotů s rostoucí složitostí.

Sabertooth má nezávislé provozní režimy a režimy rychlost+směr, takže je ideálním ovladačem pro roboty diferenciálních pohonů (styl tanku) a další.

Provozní režim je nastaven pomocí palubních přepínačů DIP, aby nedošlo ke ztrátě propojky. Sabertooth je vybaven konektory šroubových svorek, které umožňují konstruovat robota bez pájky.

Sabertooth je první synchronní regenerační motor ve své třídě. Regenerativní topologie znamená, že se vaše baterie nabíjejí vždy, když nařídíte, aby váš robot zpomalil nebo aby se otočil. Sabertooth také umožňuje velmi rychlé zastavení a otočení - což robotovi umožní rychlý a hbitý pohyb.

Sabertooth má vestavěný 5V BEC, který může napájet mikro kontrolér nebo R/C přijímač.

Režim vyloučení lithia umožňuje Sabertoothu bezpečně pracovat s lithium-iontovými a lithium-polymerovými bateriemi - nejvýkonnějšími dostupnými akumulátory.

Tranzistory Sabertooth jsou přepínány rychlostí ultrazvuku (32 kHz) pro tichý provoz.

Použití našich ovladačů motoru v kombinaci s levnými AC adaptéry se nedoporučuje. Používejte baterii nebo alespoň baterie vložte paralelně s napájecím zdrojem.

SPECIFIKACE:

  • 25A nepřetržitý, 50A špičkový na kanál.
  • 6-24V jmenovitý, 30V absolutní maximum
  • Synchronní regenerační pohon
  • Ultrasonická spínací frekvence
  • Tepelná a ochrana proti přepětí
  • Režim ochrany před lithiem
  • Režimy vstupu: Analogové, R/C, zjednodušené sériové, paketové sériové
  • Velikost: 65 x 80 x 20 mm (2.6x3.1x0.8 palců)

OBSAH BALENÍ:

  • Duální stejnosměrný ovladač motoru Sabertooth 25A x1

Dokumenty ke stažení:

Výrobce: Dimension Engineering USA

https://www.dimensionengineering.com/products/sabertooth2x25

rt

sdf

ghju

fgh

 

Nový dotaz k produktu

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

d

DC napájecí kabel z USB A portu na jack 5.5 x 2.1 mm

s

Briv.cz na Firmy.cz

Podnikatelské odbory

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení