Čas na jarní detox!

Čas na jarní detox!

Hodnocení produktu: 5/5 (3x)

Vaše hodnocení:

NOVINKA

Pomůže s jarní očistou těla.

2780 Kč s DPH

Import kód: AKK-0001

Dostupnost: Skladem

Promo akce květen! Čas na jarní detox!

Tento balíček vám díky svému složení pomůže s jarní očistou těla.

Unikátní balíček je složen z:

✔ 1 láhve Alvea Grape
✔ 1 láhve AkuCleanse
✔ 1 krabičky AkuPRO
✔ 1 kusu AkuSPRAY

Mnoho lidí chápe zažívací soustavu jen jako střevo, ve kterém trávíme jídlo, nebo pouze jako prostředí, které má za úkol zfermentovat uloženou stravu. Váš gastrointestinální trakt je mnohem více než jen „trávicí".

Ve skutečnosti plní nezastupitelnou funkci, protože je domovem 80 % buněk imunitního systému. Věda prokazuje, že detoxikace a přebudování probiotické flory je jednou z nejdůležitějších potřeb současnosti.

Tento unikátní balíček je složen z jedné lahve Alvea Grape, jedné lahve AkuCleanse, jedné krabičky AkuPRO a jednoho kusu AkuSPRAY. Látky obsažené v těchto produktech výrazně zlepší celkové trávení, střevní výstelku a posílí imunitní systém.

Výsledkem užívání těchto produktů je nárůst pozitivních střevních probiotických bakterií.

Alveo Grape je harmonizační bylinné tonikum určené k celkovému posílení organismu. Vhodně doplňuje naši výživu a má příznivý vliv na životní energii a vitalitu.

Bylinný detoxikant AkuCleanse obsahuje unikátní kombinaci rostlinných látek. Jednou u nich je extrakt ostropestřce mariánského, který přispívá mimo jiné k normálnímu trávení a normální funkci jater.

AkuPRO je komplexní probiotikum s prebiotiky. Obsahuje 13 probiotických kmenů a celkové množství probiotik 100 miliard CFU v jedné kapsli. Je vhodné zejména při a po užívání antibiotik.

d

f

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

w

e

w

Sova - květináčSova - květináč

 

 

s

 

Briv.cz na Firmy.cz

Podnikatelské odbory

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info