ZINZINO XTEND+ 60 KAPSLÍ

ZINZINO XTEND+ 60 KAPSLÍ

Hodnocení produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnocení:

NOVINKA

Xtend+ je veganský, zcela přírodní moderní doplněk stravy pro podporu imunity, který perfektně doplňuje BalanceOil a ZinoBiotic. Byl vytvořen pro podporu vašeho imunitního systému.

1099 Kč s DPH

Import kód: XTD-0060K

Dostupnost: Na dotaz

Výrobce: ZINZINO

Doručení probíhá do 4 pracovních dnů; e-mail: info@briv.cz

Xtend+ je veganský, zcela přírodní moderní doplněk stravy pro podporu imunity, který perfektně doplňuje BalanceOil a ZinoBiotic. Byl vytvořen pro podporu vašeho imunitního systému. Obsahuje mikronutrienty a fytonutrienty, včetně 22 základních vitamínů a minerálů a purifikovaných 1-3, 1-6 beta-glukanů získaných z pekařského droždí.

Xtend+ dodáváme ve formě veganských kapslí, které se snadno polykají. Zcela přírodní znamená přechod na vitamíny získané z přírodních zdrojů, jako jsou bobule aceroly (pro vitamin C) nebo pohanka (pro různé vitaminy B), a také minerály z přírody, přičemž jsou zachovány všechny fytonutrienty.

Kromě toho jsme nahradili neaktivní složky, jako protispékavé látky a plnidla potřebná ve výrobním procesu (tzv. pomocné látky), přírodními alternativami získanými z kokosu, rýže a brambor. Celkově se nám podařilo snížit množství použitých pomocných látek o 60%.

Vitamíny získané z přírodních zdrojů:

  • Vitamín C z aceroly
  • Vitamíny B z pohanky
  • Hořčík z mořské vody

Zcela přírodní pomocné látky získané z:

  • Rýže (plnidlo)
  • Brambor (plnidlo)
  • Kokosu (protispékavá látka)

Snížené množství pomocných látek:

  • 60 % méně

Dodává se v tobolkách na rostlinné bázi namísto tablet

Obsah: 60 tobolek, celková čistá hmotnost 45 g

SLOŽENÍ:
Obal tobolky (hydroxypropylmethylcelulóza), extrakt z olivových listů (Olea europea), hořčík získaný z mořské vody jako Aquamin Mg, plnidlo (rýžové otruby, bramborový škrob), vitamín C z extraktu z aceroly (Malpighia glabra), hořčík (pufrovaný chelát bisglycinátu hořečnatého), komplex vitamínu B z mletých klíčků pohanky (Fagopyrum esculentum), směs 1-3, 1-6 beta-glukanů z pekařského droždí (Saccharomyces cerevisiae), extraxt z kurkuminu (Curcuma longa), protispékavé látky (koncentrát z rýžových slupek,
olej triglyceridů se středně dlouhým řetězcem (MCT) z kokosu), zinek (chelát bisglycinátu zinečnatého), extrakt z brokolice (Brassica oleracea), vitamín E (směs tokoferolů), extrakt ze zeleného čaje (Camellia sinensis), extrakt z rajčat (Solanom lycopersicum), iontový minerální komplex jako Concentrace®, extrakt z aksamitníku – lutein (Tagetes erecta), extrakt z aksamitníku – zeaxantin (Tagetes erecta), bor (tetraboritan sodný), vitamín K2 (menaquinon) jako MK-7, železo (chelát bisglycinátu železnatého), selen (selen-methionin), koenzym Q10, molybden (molybdenan sodný), mangan (chelát bisglycinátu manganatého), betakaroten z řas (Dunaliella salina), veganský vitamín D3 (cholekalciferol) jako Vitashine, měď (bisglycinát měďnatý), chrom (chlorid chromitý), jod (jodid draselný).

DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA:
Dospělí a děti starší 12 let: Užívejte při jídle. 2–4 tobolky denně. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Potravinové doplňky by neměly sloužit jako náhrada pestré a vyvážené stravy.

UPOZORNĚNÍ: Pokud užíváte léky na ředění krve a chtěli byste začít užívat doplňky stravy obsahující vitamín K, je důležité se nejprve poradit s lékařem.

SKLADOVÁNÍ: V suchu při pokojové teplotě. Uchovávejte mimo dosah dětí.

UŽÍVEJTE SI VÍCE ENERGIE:
Vitamíny B (B1–B12) a také řada minerálů v doplňku Xtend+, jako je měď, hořčík, jód a mangan, jsou předmětem zdravotních tvrzení, která uvádějí, že jsou důležité pro zdravý energetický metabolismus.

ZLEPŠETE FUNKCI SVÝCH KOSTÍ A KLOUBŮ:
Xtend+ obsahuje několik vitamínů a minerálů se schválenými zdravotními tvrzeními, která se týkají kostí a svalů. Jsou to vitamíny D, C, K a hořčík, mangan a zinek.

PODPOŘTE SVŮJ IMUNITNÍ SYSTÉM:
Xtend+ obsahuje 1-3, 1-6 beta-glukany. U těchto živin získaných z buněčných stěn vysoce purifikovaných, proprietárních kmenů kvasinek z pekařského droždí bylo prokázáno, že posilují imunitní systém. K tomuto zásadním přínosu pro zdraví přispívá také několik sloučenin (například folát, železo, B6, měď). Kromě vitamínů a minerálů Xtend+ obsahuje také karotenoidy, xantofyly a skupinu polyfenolů z ovoce, koření a zeleniny. Abyste získali stejné množství všech těchto živin z potravin, museli byste denně sníst více než 3000 kalorií z těch nejvýživnějších potravin. Všechny složky spojené v doplňku Xtend+ poskytují více než sto přínosů pro zdraví, jak potvrdil EFSA (Evropský úřad pro bezpečnost potravin). Ty působí na každou buňku, orgán a tkáň v těle. Xtend+ je perfektním doplňkem produktů BalanceOil a poskytuje vám kompletní podpůrný výživový program.

s

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

e

w

Sova - květináčSova - květináč

 

 

s

 

Briv.cz na Firmy.cz

Podnikatelské odbory

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info