ZINZINO PROTECT 60 TABLET - POSÍLENÍ IMUNITY

ZINZINO PROTECT 60 TABLET - POSÍLENÍ IMUNITY

Hodnocení produktu: 5/5 (4x)

Vaše hodnocení:

NOVINKA

Určen pro samostatnou péči o vaše zdraví. Je to zcela přírodní doplněk se složkami navrženými pro vaši ochranu.

1190 Kč s DPH

Import kód: ZP-0060

Dostupnost: Na dotaz

Výrobce: ZINZINO

Doručení probíhá do 4 pracovních dnů; e-mail: info@briv.cz

Přípravek Zinzino Protect je určen pro samostatnou péči o vaše zdraví. Je to zcela přírodní doplněk se složkami navrženými pro vaši ochranu.

Posiluje vaši imunitu, takže se můžete i nadále cítit dobře. Zinzino Protect obsahuje jedinečný a účinný veganský vitamin D3,který zajišťuje optimální vlastní a adaptivní imunitu a specializované
a standardizované 1,3/1,6 beta-glukany derivované z pekařských kvasinek.

Přípravek Protect funguje nejlépe, když se užívá denně, protože klíčové vrozené imunitní buňky jsou obnovovány každý 1 až 2 dny, a aby tyto buňky správně fungovaly, potřebují tzv. „priming".
Několik klinických hodnocení prokázalo účinnost použitých složek, které jsou všechny přírodní, veganské, bez glutenu a nejsou geneticky modifikované.

NAŠE DVA IMUNITNÍ SYSTÉMY
Máme dva imunitní systémy: vrozený imunitní systém a adaptivní imunitní systém.
Ve většině případů je vrozený imunitní systém důležitější při obraně proti infekcím. Sestává ze specializovaných buněk a enzymů, které jsou vždy přítomny a připraveny bojovat s mikroby v místě infekceihned, jak se tato infekce objeví.

Adaptivní imunitní systém si umí zapamatovat specifické patogeny, takže může poskytovat dlouhodobou obranu a ochranu před opakujícími se infekcemi.
Vitamin D je zcela zásadní pro veškerou imunitní obranu našeho těla a bez dostatečného příjmu tohoto vitaminu je imunitní systém méně schopný bojovat proti infekci v těle.

VITAMIN D
Nejdůležitější z vitaminů D pro naše zdraví je vitamin D3 (cholekalciferol). Vitamin D3 se tvoří v kůži, pokud máme dostatek slunečního světla, ale vyskytuje se také v jídle, například v tučných rybách, krevetách, vejcích a hovězích játrech.

V severních oblastech světa svítí slunce méně a kůže neprodukuje dostatečné množství vitaminu D3, proto má mnoho lidí z těchto oblastí nízkou hladinu vitaminu D.

Existuje pouze jediný veganský zdroj vitaminu D3, kterým je lišejník. Veganský vitamin D3 v produktu Protect pochází z organicky pěstovaného lišejníku. Náš vitamin D3 je certifikovaným veganským
vitaminem a není geneticky modifikovaný.

Vitamin D2 (ergokalciferol) se komerčně získává z rostlin jako jsou houby a sója. Samotný vitamin D2 nestačí, proto vegetariáni často trpí nedostatkem vitaminu D.

Vitamin D3 je nadřazený vitaminu D2 v tom, že zvyšuje a udržuje hladinu vitaminu v těle, takže si zvolte doplněk, který obsahuje vitamin D3.

1,3/1,6 BETA-GLUKANY
1,3/1,6 beta-glukany v produktu Protect jsou beta-glukany zvláštní a standardizované formy odvozené z patentovaného kmene pekařských kvasinek. 1,3/1,6 Beta-glukany způsobují priming buněk
vrozeného imunitního systému a umožňují jejich aktivnější reakci.

1,3/1,6 Beta-glukany se přirozeně vyskytují v potravinách jako jsou pekařské kvasinky, houby shiitake a některé obiloviny, ale ty mají odlišnou strukturu a v klinických hodnoceních byla jejich účinnost
pouze poloviční. Kvasinkové 1,3/1,6 beta-glukany jsou odlišné od 1,3/1,4 beta-glukanů ovesných (použitých v produktech Zinobiotic), které mají v těle velmi odlišnou funkci.

Wellmune® 1,3 /1,6 beta-glukany jsou výsledkem mnohaletého výzkumu, přičemž více než 260 miliónů eur se investovalo do preklinických a klinických hodnocení, která probíhala na předních univerzitách a vládních institucích.

Značka Wellmune® je chráněna více jak 40 patenty a podložena dokumentací z 13 klinických hodnocení, které dokládají její bezpečnost a účinnost.

OBSAH BALENÍ - Balení obsahuje 60 tobolek.

Nutriční hodnota jedné tobolky:

Směs 1-3, 1-6 beta glukanů z kvasinek
(Saccharomyces cerevisiae)
200 mg
Vitamín D3 (400 % RV*) 20 μg
Vitamín C (25 % RV*) 20 mg
* % referenční hodnoty  -

DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA:

  • Dospělí a děti nad 11 let - 1 tobolka denně. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

SKLADOVÁNÍ: Uchovávejte na chladném a suchém místě a mimo dosah dětí.

UPOZORNĚNÍ: Doplňky stravy by neměly sloužit jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Pokud jste těhotná nebo kojící žena, poraďte se o použití tohoto produktu se svým lékařem.

Složení: kvasinky (Saccharomyces cerevisiae) 1,3 / 1,6 beta-glukanů *,
objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), obal tobolek (hydroxypro-
pylmethylcelulóza), vitamin D3 (cholekalciferol získaný z rostlinného ex-
traktu), protispékací činidla (horečnaté soli mastných kyselin, fos-
forečnan vápenatý).

a 

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

e

w

Sova - květináčSova - květináč

 

 

s

 

Briv.cz na Firmy.cz

Smart Network

Podnikatelské odbory

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info