ZINZINO BALANCEOIL 100ML Pomeranč, Citron, Máta

ZINZINO BALANCEOIL 100ML Pomeranč, Citron, Máta

NOVINKA AKCE

Velmi kvalitní směs obsahující rybí olej, bohatá na omega-3 mastné kyseliny (EPA a DHA), polyfenoly olivového oleje a Vitamin D3, které chrání buňky před korozí (oxidací) a upravují poměr omega-6 a omega-3 mastných kyselin ve vašem těle, podporují správnou funkci mozku, srdce a imunitního systému.

480 Kč s DPH

Import kód: BO-100ML

Dostupnost: Na dotaz

Výrobce: ZINZINO

Doručení probíhá do 4 pracovních dnů; e-mail: info@briv.cz

AKCE: BALANCEOIL 100 ml. + DÁREK 1 ks. antib. gel 100 ml.

Zinzino BalanceOil je synergická směs vysoce kvalitního rybího oleje, bohatá na omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA, se speciálně vybraným extra panenským olivovým olejem s vysokým obsahem polyfenolů. BalanceOil bezpečně upravuje a udržuje hladiny EPA + DHA a rovnováhu kyselin omega-6 a -3 ve vašem těle.

BalanceOil podporuje přirozenou funkci mozku1 a přirozenou funkci srdce a je podporuje imunitní systém.

Hlavní výhody:

 • Přirozená funkce mozku
 • Dobrý pro vaše srdce
 • Dobrý pro váš imunitní systém
 • Ideální na cesty
 • Zvyšuje množství EPA a DHA v těle bezpečným a efektivním způsobem
 • Pomáhá upravovat rovnováhu omega-6 / omega-3 do normálního poměru
 • Zvyšuje hladiny polyfenolu ve vašem těle a chrání lipidy v krvi před oxidačním stresem
 • Podporuje přirozenou funkci očí, hladiny triglyceridů v krvi, normální krevní tlak, normální hladiny vápníku v krvi, zdravý vývoj kostí, fungování svalů, zdravý vývoj zubů a dělení buněk.

PŘIROZENÁ FUNKCE MOZKU
EPA a DHA prokázaly zdravotní účinky pro udržení přirozené funkce mozku1. U těhotných žen přispívá DHA k přirozenému vývoji mozku plodu a kojených dětí1. Omega-3 mastné kyseliny s dlouhým řetězcem jsou důležité pro nás i další generaci.

DOBRÝ PRO VAŠE SRDCE
EPA a DHA prokázaly zdravotní účinky pro zdravé srdce. Přispívají k přirozené funkci našeho srdce.

DOBRÝ PRO VÁŠ IMUNITNÍ SYSTÉM
BalanceOil obsahuje vitamín D, životně důležitý pro imunitní systém, protože přispívá k jeho přirozené funkci.

RYBÍ OLEJ
Rybí oleje, které používáme (od výrobce LYSI z Islandu), pocházejí především z krátce žijících, drobných pelagických ryb jako sardinky, ančovičky a makrely, ale pro jejich výrobu nepožadujeme žádný specifický druh ryb. Rozhodujícím faktorem je profil mastných kyselin, který účinně optimalizuje poměr mastných kyselin omega-6 a -3 v těle do 120 dnů.

Náš rybí olej pochází z celých a nezpracovaných ryb. Olej prochází rafinačním procesem, při kterém jsou odstraněny látky znečišťující životní prostředí. Rybí oleje používané v produktech Balance mají přísnou specifikaci pro EPA a DHA a jejich certifikace dokládá nulový obsah těžkých kovů a jiných toxinů. Společnost Lysi, výrobce BalanceOil, splňuje všechny regulační požadavky na výrobu a dodržuje GMP (Good Manufacturing Practices – vyhovující výrobní postupy) pro potravinářské a farmaceutické výrobky.

OLIVOVÝ OLEJ
BalanceOil obsahuje speciální, za studena lisovaný extra panenský olivový olej, který byl speciálně vybrán pro svůj vysoký obsah polyfenolů (nad 350 mg/kg). Polyfenoly jsou silné antioxidanty s mnoha příznivými účinky. Chrání BalanceOil v láhvi a, což je stejně důležité, ve vašem těle. Naše výrobky neobsahují GMO (tzn. geneticky modifikované organismy).

RYBÍ A OLIVOVÝ OLEJ / SYNERGIE = VÝSLEDKY
Moderní zpracovaná strava obsahuje nadměrné množství omega-6 mastných kyselin a nedostatek omega-3 mastných kyselin. Naši vědci vytvořili BalanceOil tak, aby zkombinovali omega-3 s přesným množstvím správných polyfenolů ‒ synergická kombinace, která přináší úžasné výsledky.

DŮKAZ ROVNOVÁHY DO 120 DNÍ
Naše certifikované laboratoře analyzovaly více než 270 000 testů (leden 2019), čímž se staly největší databází na světě. Průměrný poměr omega-6 a -3 u lidí, kteří neužívali doplněk omega-3, byl 12 : 1 pro Evropu a 23 : 1 pro USA. Po užívání BalanceOil nebo BalanceShake po dobu 120 dnů se průměrný poměr dostal pod 5 : 1 a v mnoha případech pod 3 : 1.

KVALITA
Zinzino schvaluje pouze dodavatele surovin a výrobce hotových výrobků, kteří pracují v souladu s pravidly stanovenými v našem systému zabezpečení jakosti. Abychom naše dodavatele schválili, musejí doložit, že mají vyhovující systém zabezpečení kvality, a zajistit, aby se služby, které poskytují, řídily klasifikacemi, jako jsou certifikace GMP a ISO.

Náš výrobce rybího oleje, společnost LYSI, má certifikovaný systém kvality, který splňuje požadavky normy ISO 9001, GMP/API a BRC Global standard (globální standard) pro bezpečnost potravin. Společnost LYSI je také členem Friends of the Sea (Přátelé moře) pro udržitelný rybolov. Naše továrna Faun Pharma je držitelem certifikátu ISO 9001.

DOPORUČENÉ UŽÍVÁNÍ:
0,15 ml BalanceOil × kilogram tělesné hmotnosti. Upravte dávku podle tělesné hmotnosti. Dospělí s tělesnou hmotností 50 kg: 7,5 ml denně. Dospělí s tělesnou hmotností 80 kg: 12 ml denně.
Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

SKLADOVÁNÍ:
Neotevřené lahvičky skladujte na tmavém suchém místě při pokojové teplotě nebo v lednici. Otevřené lahvičky skladujte v lednici a spotřebujte do 45 dnů. Olej se může zakalit při teplotách nižších než 4 °C v důsledku tuhnutí olivového oleje. Olej se při pokojové teplotě vyčistí. Uchovávejte mimo dosah dětí.

UPOZORNĚNÍ:
Doplňky stravy nenahrazují vyváženou a pestrou stravu. Pokud užíváte léky na ředění krve, poraďte se před použitím přípravku BalanceOil se svým lékařem.

Čím se liší BalanceOil od ostatních doplňků omega-3?

Rozdíl mezi běžnými produkty omega-3 a produkty Balance je v obsahu mořských omega-3 mastných kyselin (EPA a DHA) a polyfenolů z oliv. Tato speciální kombinace bezpečným a účinným způsobem obnoví a udrží normální poměr mastných kyselin omega-6 a omega-3 v těle a napodobuje ochranné účinky konzumace mastných ryb. Většina produktů omega-3 obsahuje pouze mořské omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA.

Produkty Balance kombinují to nejlepší z arktické a středomořské stravy. Přidáním BalanceOil do vaší stravy se hladiny omega-3 ve vašem těle zvýší a poměr mastných kyselin omega-6 a omega-3 ve vašem těle dostane do rovnováhy.

Proč bychom měli užívat BalanceOil?

 • Protože se jedná o nejvíce vyzkoušený, nejúčinnější a nejvíce chráněný dietní olej na světě.
 • Náš systém založený na testování zajišťuje před a po testu, že užíváte správné množství BalanceOil k vyvážení mastných kyselin se zvláštním zaměřením na poměr omega-6 a omega-3.
 • Mořské omega-3 mastné kyseliny jsou důležité pro přirozenou funkci mozku (EPA/DHA), přirozenou funkci srdce (EPA/DHA) a zdravý imunitní systém (vitamín D-3).
 • Normálně je omega-3 chráněna pouze vitamínem E proti oxidaci v lahvičce. Zinzino k tomu používá také nejkvalitnější smíšený vitamín E. Abychom skutečně chránili olej před oxidací, musíme tak činit až po jeho konzumaci. K tomu dochází pomocí našeho extra panenského vysoce polyfenolového olivového oleje. Zvyšujeme vaši buněčnou hladinu polyfenolů rozpustných v tucích a tím snižujeme oxidační stres ve vašem těle, přestože jsme zvýšili příjem tuků omega-3.
 • Kombinace těchto tří kroků činí z BalanceOil přirozenou volbu.

*Tyto produkty nenahrazují odbornou diagnostiku, léčbu ani jinou prevenci proti nemocem.

Proč je důležité mít normální poměr mastných kyselin omega-6 a omega-3?

 • Naše západní strava obsahuje mnoho omega-6 mastných kyselin a relativně malá množství mořských omega-3 mastných kyselin, což zvyšuje nerovnováhu mezi omega-6 mastnými kyselinami a omega-3 mastnými kyselinami v těle.
 • Taková nerovnováha je hnací silou rozvoje zdravotních problémů souvisejících se životním stylem.
 • Omega-6 i omega-3 mastné kyseliny jsou předchůdci signálních molekul připomínající hormony (eikosanoidy), které se vyskytují v našem těle.
 • Eikosanoidy odvozené od omega-6 jsou prozánětlivé.
 • Signalizační molekuly odvozené od omega-3 mastných kyselin mají nižší zánětlivý potenciál, některé jsou také protizánětlivé.
 • V mnoha ohledech se eikosanoidy navzájem vyplňují, a proto je důležité mezi nimi udržovat rovnováhu.
 • Normální poměr mastných kyselin omega-6 a omega-3 je zásadní pro dobrou rovnováhu eikosanoidů, zatímco vysoký poměr mastných kyselin omega-6 a omega-3 podporuje chronický zánět.
 • Severská rada ministrů doporučuje, aby poměr mastných kyselin omega-6 a omega-3 ve stravě byl pod 5 : 1.
 • Světová zdravotnická organizace doporučuje poměr 4 : 1 k udržení normálního kardiovaskulárního zdraví.

Jak zjistím, zda mám zdravý poměr mastných kyselin omega-6 a omega-3?

Doporučujeme vám poměr omega-6 a omega-3 mastných kyselin v těle pomocí našeho ZinzinoTestu. Tento test měří mastné kyseliny v celé krvi, což odráží profil mastných kyselin ve vaší každodenní stravě. Z profilu mastných kyselin se vypočítává hladina omega-3 a poměr mastných kyselin omega-6 a omega-3. Pokud máte vyváženou stravu, bude váš poměr mastných kyselin omega-6 a omega-3 nižší než 5 : 1, přičemž je lepší, aby dosahoval hodnoty nižší než 3 : 1.

Která část ryb se používá k výrobě BalanceOil?

Rybí oleje od společnosti LYSI se obvykle získávají z malých pelagických krátce žijících ryb. K výrobě oleje se používá celá ryba. Surový olej prochází rafinačním procesem, během něhož jsou odstraněny látky znečišťující životního prostředí. Díky rafinačnímu procesu je rybí olej stravitelný a chutný.

Jak velké množství omega-3 potřebujeme?

Minimální doporučený denní příjem EPA a DHA se liší mezi zeměmi a organizacemi. Níže uvádíme několik příkladů:

EFSA (Evropský úřad pro bezpečnost potravin); 250 mg EPA + DHA/den
Americká kardiologická asociace (American Heart Association); Dvě porce tučných ryb týdně
ISSFAL (International Society for the Study of Fatty Acids and Lipids – Mezinárodní společnost pro studium mastných kyselin a lipidů); Minimálně 500 mg EPA + DHA/den
WHO (Světová zdravotnická organizace); 200-500 mg EPA + DHA/den.*

Naše západní strava obsahuje nadbytek omega-6 mastných kyselin ve srovnání s omega-3 mastnými kyselinami, což vyžaduje zvýšení denního příjmu omega-3 mastných kyselin až na 3 gramy, aby bylo dosaženo normálního poměru mastných kyselin omega-6 a omega-3.

Existují lidé, kteří by neměli brát přípravek BalanceOil nebo by se měli o jeho užívání poradit s lékařem?

Pokud užíváte lék na ředění krve, jste těhotná, kojíte, máte zdravotní problémy a omezení nebo než začnete přípravek podávat dětem mladším než jeden rok, měli byste se před užitím přípravku poradit s lékařem nebo zdravotní sestrou.

SLOŽENÍ BALANCEOIL:

 • Rybí olej (z ančoviček, makrel, sardinek) lisovaný za studena
 • Olivový olej
 • Smíšené tokoferoly (antioxidanty)
 • Pomerančovo-citronově mentolová příchuť
 • Vitamín D3 (cholekalciferol)

NUTRIČNÍ HODNOTA:

  pr 7,5 ml pr 12 ml
Rybí olej 4 142 mg 6 627 mg
Omega-3 1 549 mg 2 478 mg
z toho: C20 : 5 (EPA) 802 mg 1 283 mg
z toho: C22 : 6 (DHA) 427 mg 683 mg
Kyselina olejová (omega-9) 1 918 mg  3 069 mg 
 vitamín D3    
 (250 % z *RDA)  12,6 µg  -
 (400 % z *RDA) - 20 µg 

 *)% doporučené denní dávky (RDA) podle směrnice 90/496/EHS

 • Vitamín D přispívá k přirozené funkci imunitního systému.
 • DHA přispívá k udržení přirozené funkce mozku (0,25 g denně)
 • DHA a EPA přispívají k přirozené funkci srdce (0,25 g denně)
 • DHA a EPA přispívají k udržení normálního krevního tlaku (3 g denně)
 • DHA a EPA přispívají k udržení normálních hladin triglyceridů v krvi (2 g denně)
 • DHA přispívá k udržení normálních hladin triglyceridů v krvi (2 g denně v kombinaci s EPA)
 • DHA přispívá k udržení normálního vidění (0,25 g denně)
 • Příjem DHA u těhotných a kojících žen přispívá k normálnímu vývoji mozku plodu a kojených dětí (0,2 g DHA plus denní doporučený příjem omega-3 mastných kyselin (EPA + DHA pro dospělé, který je 0,25 g denně).
 • Příjem DHA u těhotných a kojících žen přispívá k normálnímu vývoji očí plodu a kojených dětí (0,2 g DHA plus denní doporučený příjem omega-3 mastných kyselin (EPA + DHA) pro dospělé, což je 0,25 g denně).
 • Příjem DHA přispívá k normálnímu vývoji očí kojenců do 12 měsíců věku (100 mg DHA denně)
 • Vitamín D přispívá k normální hladině vápníku v krvi.
 • Vitamín D přispívá k udržování zdravých kostí.
 • Vitamín D přispívá k udržování přirozené funkce svalů.
 • Vitamín D přispívá k udržování zdravých zubů.
 • Vitamín D hraje roli v procesu buněčného dělení.

 d

d

 

Nový dotaz k produktu

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

d

DC napájecí kabel z USB A portu na jack 5.5 x 2.1 mm

s

Briv.cz na Firmy.cz

Podnikatelské odbory

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti
Naše webová stránka ukládá data na vašem zařízení (cookies a úložiště prohlížeče), aby bylo možné identifikovat vaši relaci a dosáhnout základní funkčnosti platformy, zážitku z prohlížení a zabezpečení.
Můžeme ukládat data na vašem zařízení (soubory cookie a úložiště prohlížeče), abychom mohli poskytovat doplňkové funkce, které zlepšují váš zážitek z prohlížení, ukládat některé vaše preference bez uživatelského účtu nebo bez přihlášení, používat skripty a/nebo zdroje třetích stran, widgety atd.
Použití analytických nástrojů nám umožňuje lépe porozumět potřebám našich návštěvníků a tomu, jak naši stránku používají. Můžeme použít nástroje první nebo třetí strany ke sledování nebo zaznamenávání vašeho procházení našich webových stránek, k analýze nástrojů nebo komponent, se kterými jste interagovali nebo je používali, k zaznamenávání konverzních událostí a podobně.
Můžeme používat soubory cookie a nástroje třetích stran k vylepšení nabídky produktů a/nebo služeb naší nebo našich partnerů, její relevance pro vás na základě produktů nebo stránek, které jste navštívili na tomto webu nebo na jiných webových stránkách.

Přihlášení