ZINZINO BALANCEOIL VEGAN 200ML

ZINZINO BALANCEOIL VEGAN 200ML

Hodnocení produktu: 5/5 (4x)

Vaše hodnocení:

NOVINKA AKCE

Olej z mořských řas druhu Schizochytrium obsahuje Omega-3 mastné kyseliny (EPA a DHA). Hadincový olej obsahuje mastné kyseliny Omega-3 (SDA a ALA), Omega-6 (GLA) a Omega-9 (OA).

1975 Kč s DPH

Import kód: BV200ML

Dostupnost: Na dotaz

Výrobce: ZINZINO

Doručení probíhá do 4 pracovních dnů; e-mail: info@briv.cz

Zinzino BalanceOil Vegan je synergická směs oleje z mořských mikrořas, hadincového oleje, dříve sklizeného extra panenského olivového oleje a vitaminu D rostlinného původu. Bezpečně upravuje a udržuje hladinu mastných kyselin EPA a DHA a správný poměr Omega-6:3 mastných kyselin v těle.

Olej z mořských řas druhu Schizochytrium obsahuje Omega-3 mastné kyseliny (EPA a DHA). Hadincový olej obsahuje mastné kyseliny Omega-3 (SDA a ALA), Omega-6 (GLA) a Omega-9 (OA).

Dříve sklizený extra panenský olivový olej obsahuje mastné kyseliny Omega-9 (OA) a má vysoký obsah polyfenolů. BalanceOil podporuje normální funkci mozku, normální funkci srdce a normální funkci imunitního systému.

Hlavní výhody:

 • Normální funkce mozku
 • Prospívá činnosti srdce
 • Prospívá imunitnímu systému
 • Bezpečně a efektivně zvyšuje hladinu mastných kyselin EPA a DHA v těle
 • Napomáhá vyvážení optimálního poměru Omega-6/Omega-3 mastných kyselin
 • Zvyšuje hladiny polyfenolů, a chrání tak krevní lipidy před oxidativním stresem
 • Přispívá k normální funkci zraku, normální hladině triglyceridů, v krvi, k normálnímu krevnímu tlaku, normální hladině kalcia v krvi prospívá kostem, napomáhá zdravé funkci svalů, zdravým zubům a zdravému dělení buněk

FUNKCE MOZKU
Mastné kyseliny EPA a DHA mají schválená zdravotní tvrzení pro normální činnost mozku. DHA přispívá k normálnímu vývinu mozku plodu a kojenců. Omega-3 mastné kyseliny s dlouhým řetězcem
jsou důležité nejen pro nás, ale i pro příští generace.

FUNKCE SRDCE
Mastné kyseliny EPA a DHA mají schválená zdravotní tvrzení pro zdraví srdce; přispívají k jeho normální činnosti.

IMUNITNÍ SYSTÉM
BalanceOil obsahuje vitamín D, který má zásadní vliv na imunitní systém a přispívá k jeho normální funkci.

DŮKAZ ROVNOVÁHY ZA 120 DNÍ
Naše certifikované laboratoře analyzovaly více než 270 000 krevních testů (leden 2019), a vytvořily tak největší databázi na světě. Průměrný poměr mastných kyselin Omega-6 a Omega-3 u lidí, kteří neužívají doplněk Omega-3, je 12:1 v severní Evropě, 15:1 v celé Evropě a 25: 1 v USA. Po užívání přípravku BalanceOil po dobu 120 dnů je průměrný poměr nižší než 5:1 a v mnoha případech dokonce nižší než 3:1.

ZDRAVÉ VEGANSTVÍ
Mohou vegetariáni a vegani získat Omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA ze stravy, která neobsahuje ryby? Poskytne jim rostlinná strava, jako např. lněná semínka, dostatek mastných kyselin Omega 3 s dlouhým řetězcem? Ano i ne. Naše tělo dokáže měnit Omega-3 mastných kyselin z rostlinných zdrojů na EPA a DHA, ale pouze ve velmi malé míře. U žen je to méně než 5 % a u mužů dokonce méně než 2 %. Většina veganů proto nemůže získat optimální poměr mastných kyselin Omega-6/Omega-3.

Nyní však existuje snadné řešení: získávat mastné kyseliny Omega-3 ze stejného zdroje jako ryby – z mořské řasy žijící v chladných vodách. Tyto řasy poskytují čisté mastné kyseliny Omega-3 s dlouhým řetězcem – stejné stejné jako ryby, ale výhradně veganské. Tento olej z řas je hlavní složkou přípravku Zinzino BalanceOil Vegan a nabízí všechny výhody našich přípravků BalanceOil vyrobených z rybího oleje. Bezpečně upravuje a udržuje hladinu mastných kyselin EPA a DHA a správný poměr mastných kyselin Omega-6:3 v těle.

DŮLEŽITÉ SLOŽKY:

 • ŘASOVÝ OLEJ: olej získaný z mořských řas druhu Schizochytrium je bohatý na Omega-3 mastné kyseliny EPA (kyselina dokosahexaenová).Tento vegetariánský ekvivalent k tradičním rybím olejům je první čistě rostlinný alternativní zdroj mastných kyselin EPA a DHA.
 • HADINCOVÝ OLEJ
 • OLIVOVÝ OLEJ: BalanceOil obsahuje speciální dříve sklizený za studena lisovaný extra panenský olivový olej ze španělských oliv odrůdy Picual bez genetických modifikací.
 • VITAMIN D3: náš exkluzivní veganský vitamin D3 (cholekalciferol) pochází ze speciálního rostlinného zdroje, z ekologicky pěstovaného lišejníku

DOPORUČENÉ POUŽITÍ:

 • 0,15 ml přípravku balanceoil na 1 kg tělesné hmotnosti.
 • Dávkování přizpůsobte tělesné hmotnosti.
 • Dospělí s hmotností 50 kg: 7,5 ml denně.
 • Dospělí s hmotností 80 kg:12 ml denně.
 • Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

SKLADOVÁNÍ
Neotevřené láhve skladujte na tmavém suchém místě při pokojové teplotě nebo v lednici. Otevřené láhve skladujte v lednici a spotřebujte do 45 dnů. Při teplotě nižší než 4 °c se olej může v důsledku tuhnutí olivového oleje zakalit. Při pokojové teplotě zákal zmizí. Uchovávejte mimo dosah dětí

UPOZORNĚNÍ
Potravinové doplňky by neměly sloužit jako náhrada pestré vyvážené stravy. Pokud užíváte léky na ředění krve, před použitím BalanceOil se poraďte s lékařem.

SLOŽENÍ
Řasový olej (mikro-řasy schizochytrium sp.), lisovaný olivový olej za studena, olej ze semen echia, méně než 2% slunečnicového oleje s vysokým obsahem kyseliny olejové, tokoferoly pro zachování čerstvosti), askorbyl palmitát pro zachování čerstvosti), extrakt z rozmarýnu vitamín D3 z rostliny extrakty).

x

d

d

s

 d

 

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

d

d

s

 

Briv.cz na Firmy.cz

Smart Network

Podnikatelské odbory

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info