MyKi Junior-1 Dětské dotykové chytré hodinky s GPS

MyKi Junior-1 Dětské dotykové chytré hodinky s GPS

Hodnocení produktu: 4.85/5 (20x)

Vaše hodnocení:

NOVINKA AKCE

AKCE: Dárek Antibak. gel 50ml. Chytré hodinky s videohovorů a kontrolou ze strany rodičů.

3730 Kč

Import kód: 30388

Dostupnost: Skladem

Výrobce: MyKi

Doručení probíhá do 2 pracovních dnů; e-mail: info@briv.cz

AKCE: Dětské dotykové chytré hodinky s GPS + Dárek Antibak. gel 50ml.

odkaz

d

Chytré dětské hodinky MyKi Junior s funkcí videohovorů a kontrolou ze strany rodičů.

Dětské hodinky s obousměrným videohovorem.

GPS/GSM sledování dětí - bez SIM karty*

* Pro používání hodinek MyKi potřebujete SIM kartu s aktivními datovými a hlasovými službami.

Hodinky MyKi nabízejí:

  • Odchozí a příchozí hovory na předdefinovaná telefonní čísla
  • Monitorování lokace dítěte pomocí mobilní aplikace
  • Neomezené množství notifikací a hlasových zpráv
  • Bezplatné používání aplikace po celou dobu životnosti
  • 2 roky záruka
  • Rychlá doprava zdarma

Obsah balení:

  • 1x Hodinky MyKi Junior (bez SIM karty)
  • 1x USB nabíjecí kabel se zástrčkou
  • 1x Návod k použití CZ

s

 

s

s

odkazPopis:

MyKiTM – chytré hodinky pro vaše dítě.

MyKiTM je inteligentní zařízení nové generace, které pomáhá rodičům bezpečně zjistit polohu jejich dítěte, aniž by mu museli neustále volat. Inteligentní GPS/GSM lokátor komunikuje s 12 satelity, které s absolutní přesností nahlásí lokaci vašeho dítěte.

Hodinky MyKiTM jsou lehké a pohodlné a hodí se na každou dětskou ruku. Pásek je nastavitelný v délce od 13 do 18,5 cm. Celková hmotnost chytrých hodinek je 45 g i s vloženou SIM kartou.

Zůstaňte v neustálém kontaktu s vaším dítětem.

Hodinky MyKiTM můžete použít nejen ke kontrole lokace vašeho dítěte, ale také kdykoliv s ním budete chtít mluvit, protože chytré hodinky fungují také jako mobilní telefon. Dítě může přijímat hovory pouze z povolených čísel.

odkazodkaz

odkaz

dPřipraveny na nouzovou situaci:

Hodinky MyKi jsou připraveny chránit vaše dítě, a proto jsou vyzbrojeny tlačítkem rychlé volby SOS. V případě, že se dítě dostane do nouzové situace a potřebuje se s vámi spojit, pošlou chytré hodinky po stisknutí tlačítka SOS přesnou polohu do mobilní aplikace a zahájí volání na tři předdefinovaná telefonní čísla, dokud se s některým z nich nespojí.

Baterie zvládne pracovat v pohotovostním režimu po dobu až 30 hodin, a pokud dojde k vybití baterie, obdržíte upozornění formou SMS. Při aktivním volání vydrží hodinky nabité až po dobu jedné hodiny a zvládnou i nouzové situace.

úObousměrný videohovor

MyKi Junior jsou chytré hodinky pro děti s funkcí videohovoru. Nyní může vaše dítě mluvit s příbuznými a přáteli nejen prostřednictvím klasického hovoru, ale může realizovat i videohovory. Můžete tak vidět a slyšet, kde se vaše dítě nachází, a to kdekoli a kdykoli.

vKomunikace z hodinek do hodinek

Děti si mohou přidat kamarády do svého seznamu kontaktů připojením se k zařízení MyKi Junior. Jakmile jim schválíte přátelství prostřednictvím aplikace MyKi Junior, budou si moci spolu navzájem volat a sdílet fotografie, hlasové správy a emodži.

sChatování a zprávy

Někdy není potřeba používat mnoho slov. Obrázek nebo emodži říkají vše důležité! MyKi Junior si může vyměňovat zábavné emodži, fotografie, hlasové a textové zprávy mezi hodinkami a aplikací.

jHry a zábava
Díky MyKi Junior se mohou rodiče zbavit strachu o děti a děti si na druhou stranu mohou užívat zábavu. Díky interaktivním prvkům, krokoměru, kalkulačce a hrám přidaným do hodinek se děti pobaví a zůstanou ve spojení pozitivním způsobem.

Funkce hodinek:

 dObousměrné videohovory
Hodinky MyKi Junior jsou vybaveny fotoaparátem a vaše dítě tak může realizovat hlasové hovory i videohovory. Rodiče a děti si tak mohou navzájem volat pomocí videohovorů.

 dObousměrné hlasové hovory
MyKi Junior umí volat a přijímat hlasové hovory z neomezeného počtu kontaktů, které byly dříve zadány do telefonního seznamu.

 sChat
Děti a rodiče si mohou navzájem vyměňovat hlasové zprávy, obrázky a emodži. Pokud mají kamarádi vašeho dítěte také hodinky MyKi Junior, mohou chatovat hlasovými zprávami, pomocí obrázků a ikon emodži.

dFunkce SOS
Pokud vaše dítě potřebuje pomoc, stačí pouze stisknout tlačítko SOS na hodinkách MyKi Junior a hodinky odešlou varování na předem zadané číslo SOS.

dVyzváněcí tóny, hlasitost a vibrace
Hodinky MyKi Junior dokážou spravovat různé vyzváněcí tóny pro hovory, zprávy a budíky. Děti si mohou vybrat, zda budou hodinky v režimu vibrací, v tichém režimu nebo v režimu vyzvánění, a to v závislosti na jejich povinnostech během dne.

fHodiny
MyKi Touch slouží, kromě všech ostatních komunikačních a lokalizačních funkcí, také jako hodinky. Vaše dítě tak může kdykoliv vidět aktuální čas na hlavním displeji.

 dBarevný dotykový displej
Děti si nyní mohou přizpůsobit domovskou obrazovku svých hodinek MyKi Junior. Mohou změnit vzhled displeje, vybrat si ze tří různých formátů hodin, data a barev motivů.

dKrokoměr a aktivita dětí
Kromě všech ostatních funkcí mají hodinky nainstalované i další užitečné aplikace - vestavěný akcelerometr pro sledování kroků, vzdálenosti a spálených kalorií PLUS schopnost nastavovat alarmy pro připomenutí různých činností a úkolů během dne.

dHry a zábava
Hodinky MyKi Junior nabízejí také několik zábavných her, u kterých se děti mohou bavit, včetně interaktivních funkcí jako je kalkulačka a svítilna.

Integrované moduly:

d fGPS přijímač

Díky vylepšenému GPS přijímači hodinek MyKi Touch, který umožňuje přesné načítání jeho polohy, a připojení až k 24 satelitům, má rodič v aplikaci MyKi Watch vždy k dispozici přesnou polohu dítěte. Ta se načítá rychle a přesně.

 dSenzor vzdálenosti

Díky integrovanému senzoru vzdálenosti jste informováni o tom, zda vaše dítě sundalo hodinky z ruky, nebo je nosí. Tyto informace můžete také vidět s časovými razítky v protokolu událostí hodinek v mobilní aplikaci.

dBarevný dotykový displej

Hodinky MyKi Touch mají barevný displej, 240/240 DPI. Na displeji se zobrazuje aktuální čas, signál mobilního operátora, zvukový profil hodinek, mobilní datové připojení, stav nabití baterie, přijaté zprávy a dvě ikony rychlé volby pro volání mamky a taťky.

dReproduktor a mikrofon

Pomocí mikrofonu a reproduktoru hodinek s GSM/GPS může vaše dítě volat a nahrávat hlasové zprávy, které vám jsou zasílány prostřednictvím chatu aplikace MyKi Watch.

 fModul Wi-Fi

Každé hodinky MyKi Touch mají integrovaný modul Wi-Fi, který zlepšuje lokalizaci v interiéru. Pokud je vaše dítě v interiéru, jsou informace o poloze poskytovány na základě sítí Wi-Fi, které hodinky nalezly. Kromě toho umožňuje modul Wi-Fi definovat rychlou bezpečnou zónu podle místní sítě Wi-Fi vybrané rodičem.

 dPaměť

MyKi Touch si pamatuje, co vaše dítě dělá, a v případě neočekávané ztráty spojení se serverem aktualizuje po obnovení spojení všechny informace.

 dAkcelerometr

Integrovaný akcelerometr hodinek měří počet kroků a aktivitu vašeho dítěte během celého dne a zobrazuje informace v samostatném menu hodinek MyKi Touch.

 dMicro USB

K nabíjení hodinek MyKi Touch se používá slot. Nabíjecí kabel je součástí balení hodinek MyKi Touch. Nabíjení zařízení se provádí pomocí nabíječky mobilního telefonu nebo USB portu počítače.

dBaterie

Baterie hodinek MyKi Touch je výkonnější, 480 mAh. Baterie je nabíjena pomocí standardního micro USB kabelu. Hodinky můžete nabíjet pomocí počítače nebo standardní nabíječky telefonu a zástrčky.

  Údaje o zařízení
Model Dětské hodinky МуKi® Junior (3G)
GSM 3G 850/900/1800/1900 MHz, GPRS/EDGE, micro SIM (3FF)
Wi-Fi skener pouze pro geolokační účely (802.11b/g/n – 2.4 GHz)
Bluetooth Bluetooth 3.0
Velikost hodinek 47 х 37 х 17 mm
Vnitřní velikost pásku hodinek 56.2x38.7x14.3mm
Hmotnost 45g
Displej 1.4" LCD dotykový displej, 240x240 px
Procesor (CPU) MTK6572A, 1.2GHz, Dual Core ARM A7
Paměť 256MB RAM, 512 MBROM
Baterie 550 mAh, 1.85 Wh, Lithium-ion Polymer
Pohotovostní doba až 72 hodin
Doba hovoru až 2 hodiny
Jazyk menu EN, BG, CZ, PT, ES, DE, TR, RU, FR
Dálkové ovládání Prostřednictvím mobilní aplikace MyKi Watch, prostřednictvím webových stránek hodinek https://my.myki.watch
Kompatibilní s iOS (8+), Android OS (4.1+) a webovými prohlížeči.
Jazyky aplikace AL, BG, CZ, DE, EN, ES, FR, HR, HU, IT, MK, RO, RS, RU, SI, TR
Barvy Černá, červená a modrá, růžová, šedá, zelená
Geolokace Satelit (GPS + GLONASS, Galileo, BeiDou), Wi-Fi skener, LBS
Camera 0.3MP
Reproduktor 1 х reproduktor, 8Ω/0.5W
Mikrofon Ano
Tlačítka 1 х tlačítko pro zapnutí/vypnutí displeje, tlačítko Zpět a SOS
USB port 1 х micro USB, typ В
Voděodolnost Odolné při politíc

 

  Základní funkce
Obousměrné volání Ano
Monitorování polohy Pomocí mobilní aplikace MyKi Watch, která poskytuje lokalizaci hodinek a pozorovací strany.
Seznam povolených příchozích hovorů Ano
Volání na rodinná čísla Ano
SOS hovory a notifikace Ano
Zobrazení času Ano
Budík Ano
Akcelerometr / krokoměr Ano
Notifikace Prostřednictvím IP dat v mobilní aplikaci a na zaregistrovanou e-mailovou adresu – sledujte, kdy má dítě hodinky na zápěstí a kdy je sundá (světelný senzor), stav baterie, SOS atd.
Protokol událostí Protokol událostí generovaný používáním služby
Bezpečná zóna Pokud hodinky MyKi® Touch opustí bezpečnou zónu, dojde k vygenerování notifikace a vytvoří se záznam v protokolu událostí.
Monitorování zvuku Monitorování zvuku dětského prostředí pomocí příkazu zaslaného do hodinek MyKi® Touch pro zavolání na konkrétní telefonní číslo.
Systém převzetí služeb při selhání Spolehlivý systém záznamu pro období bez připojení k serveru (např. mimo pokrytí sítě).
Globální pokrytí Ano. Pracuje v mobilních sítích 2G. Vyžaduje SIM s aktivním hlasovým a datovým roamingem.
Více zařízení

Prostřednictvím jednoho účtu v jedné mobilní aplikaci lze monitorovat více zařízení MyKi® Touch.

d

s

d

s

s

x

ss

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

f

d

s

Briv.cz na Firmy.cz

d

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info