Leganza Ultra hydratační noční maska s růžovým olejem 45ml

Leganza Ultra hydratační noční maska s růžovým olejem 45ml

Hodnocení produktu: 5/5 (2x)

Vaše hodnocení:

NOVINKA AKCE

Výjimečně zvláčňující formule s vysokou koncentrací kyseliny hyaluronové a D-panthenolu hydratuje, revitalizuje a osvěžuje pleť.

95 Kč s DPH

135 Kč s DPH Sleva 29.6%

Import kód: 3800010525220

Dostupnost: Skladem

Výrobce: briv.cz

Leganza Ultra hydratační noční maska s růžový olej 45 ml

Bulharský růžový olej - Damašské růže, Rosa Damascena. Růžový olej; Kyselina hyaluronová ; D-panthenol

POUŽITÍ: Nanášejte večer na vyčištěnou pleť obličeje a šíje.

Výjimečně zvláčňující formule s vysokou koncentrací kyseliny hyaluronové a D-panthenolu hydratuje, revitalizuje a osvěžuje pleť. Bez Parabenů a alergenů.

Aktivní složky:

  • Růžový olej
  • Kyselina hyaluronová
  • D-panthenol 

Růžový olej - obsahuje perfektně vyvážené omega 3 a omega 6 esenciální mastné kyseliny a také kyselinu retinovou (v podobě vitamínu A), které pleti dodávají hydrataci, pružnost a pomáhají v boji proti stárnutí. Pomáhá obnovovat, regenerovat a omlazovat pleť.

Kyselina hyaluronová- jedna molekula kyseliny hyaluronové je k sobě schopná navázat 1000 krát více vody ve srovnání s její vlastní váhou. Díky této schopnosti získala titul „nejúčinnější hydratační kyselina" .

V lidském organismu se nachází v prostoru mezi molekulami v dlouhém řetězci sestaveného z kolagenu a elastenu, a vyplňuje a uzdravuje poškozená vlákna.

Kromě toho reguluje hydratační balanc pleti, tón pleti a její pružnost. Ochraňuje její hladký povrch a kontury obličeje. Pleť hydratuje a také ji ochraňuje tím, že na jejím povrchu vytváří „ochrannou vrstvu".

D-panthenol - efektivně stimuluje obnovu buněk, zklidňuje a uzdravuje porušenou kůži a sliznici. Hydratuje pleť, která je díky jeho schopnostem zároveň i pružnější.

Z Bulharska pochází 70 % světové produkce růžového oleje.

Na výrobu 1 gr. růžového oleje je třeba 3 až 3,5 kg. okvětních lístků.

Není to náhoda, že růžový olej je považován za aromatické zlato Bulharska.

Pyšní se unikátními vlastnostmi a bohatou opojnou vůní, která omlazuje a regeneruje pleť. 

Starověcí Peršané říkali:
„Růže je jediná věc, kterou si můžete vzít s sebou na věčnost, protože nepochází z našeho světa."

Do bulharských zemí se dostala již před staletími z Asie. Během 19. století se druh Rosa Damascena stal největším bohatstvím regionu Kazanlak - a také symbolem Bulharska. Díky unikátním klimatickým podmínkám a půdě se z něžné návštěvy postupně stala samostatná odrůda, která se odlišuje od ostatních růží, ze kterých se vyrábí růžový olej v dalších zemích.

Tak na počátku 19. století získala své jméno „Kazanlacká" růže a Podbalkánskému údolí se začalo říkat Údolí růží. Její květy přinášejí mládí, krásu a vytříbenost již 300 let, tak dlouho totiž sahá tradice jejího pěstování.

Kosmetika LEGANZA obsahující BULHARSKÝ RŮŽOVÝ OLEJ má registrované CHRÁNĚNÉ ZEMĚPISNÉ OZNAČENÍ – P.G.I. a je zachována 300 letá tradice destilačního postupu růžového květu ROSA DAMASCENA MILL.

Produkty z kosmetické řady LEGANZA jsou vytvořeny k tomu, aby Vám darovaly krásu, zdraví a kouzlo těch nejkrásnějších darů Bulharska. Jsou kombinací vědy, inovací, přírodního bohatství a moderních kosmetologických postupů.

n

 

 

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

e

w

Sova - květináčSova - květináč

 

 

s

 

Briv.cz na Firmy.cz

Smart Network

Podnikatelské odbory

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info