AkuSport

AkuSport

Hodnocení produktu: 5/5 (4x)

Vaše hodnocení:

AKCE

"Cesta k vyšší výkonnosti" - 3 x rychlejší regenerace, 2 x vyšší výkon, okamžitý zdroj energie.

800 Kč s DPH

970 Kč s DPH Sleva 17.5%

Import kód: AkuSport-002

Dostupnost: Skladem

Výrobce: briv.cz

d

Popis

AkuSport je tekutý doplněk stravy obsahující kombinaci důležitých proteinových živin, tj.esenciálních a tzv. rozvětvených aminokyselin. Esenciální aminokyseliny jsou pro lidský organismus nezbytné, lidské tělo si je nedokáže samo vytvořit a je tedy závislé na jejich příjmu z potravy. Aminokyseliny jsou základními stavebními kameny lidského těla.

AkuSport obsahuje skupinu esenciálních, pro lidský organismus nezbytných aminokyselin leucin, isoleucin avalin, které tvoří skupinu aminokyselin s rozvětveným řetězcem – BCAA, tedy„Branched Chain Amino Acids". Tyto představují skupinu aminokyselin s velmi specifickou strukturou, díky níž nejsou odbourávány v játrech jako ostatní aminokyseliny, ale zůstávají v nezměněné podobě k dispozici pro svalovou tkáň,tukovou tkáň, ledviny a mozek, kde slouží jako zdroj energie.

Při zvýšené fyzické zátěži organismus aminokyseliny spotřebovává a bere je převážně ze svalové hmoty. Pokud se aminokyseliny organismu dodají před zátěží, použije je tělo jako velmi vhodný zdroj energie, aniž by muselo sáhnout do svých vlastních zásob, po zátěži naopak dodáme tělu potřebné množství „stavebního materiálu" pro obnovení svalové hmoty a nastartování celkové regenerace organismu.

Aminokyseliny je vhodné organismu dodávat při všech doplňkových sportech či aktivitách, protože napomáhají uvolnění svalů a zmírnění svalových bolestí. V kombinaci s pravidelným tréninkem a zdravou vyváženou stravou jsou přínosné pro budování svalové hmoty.

AkuSport může napomoci nastartování celkové regenerace organismu po fyzickém výkonu a harmonizaci fyziologických procesů při sportovní aktivitě.

Používá se v době akutní fyziologické únavy, kdy může docházet k omezení funkce svalu, poruchám koordinace a zvýšení rizika úrazu, ale také v době normální fyziologické únavy,která přirozeně vzniká během jakékoli sportovní, pracovní i mentální činnosti.

AkuSport je obohacen i o další přínosné látky, jako jsou ribóza, acerola a ženšen.

Ribóza je jednoduchý cukr, který ale na rozdíl od glukózy nepředstavuje rychlý zdroj energie, nýbrž„stavební surovinu" organismu.

Plody aceroly jsou velmi bohaté na vitamin C a obsahují také organické kyseliny, flavonoidy a minerály.

Kořen ženšenu je známý tradiční adaptogen, který přispívá k vyrovnání organismu s vnějšími vlivy a jako tonikum podporuje vitalitu.

Složení

Složení jedné dávky objemu 15 ml: čištěná voda, leucin (L-leucin, 150 mg), glutamin (L-glutamin, 100 mg), D-ribosa (beta-D-ribopyranosa, 100 mg), citrulin (L-citrulin, 100 mg), malpígie lysá/acerola (Malpighia glabra, plod, 100 mg), valin (L-valin, 90 mg), isoleucin (L-isoleucin, 70 mg) ženšen pravý (Panax ginseng, kořen, 10 mg), konzervant (sorban draselný).

Doporučené denní dávkování a upozornění pro užívání: 1 polévková lžíce (15 ml) 1 x denně během dne, vždy dobře zapít dostatečným množstvím vody či čaje, zejména během cvičení, neužívat na noc. Nepoužívejte, pokud máte přecitlivělost (alergii) na kteroukoliv složku nápoje. V případě těhotenství nebo při kojení kontaktujte před používáním zdravotnického pracovníka. Také kontaktujte lékaře či lékárníka, pokud trpíte cukrovkou, užíváte léky proti depresi, léky ovlivňující srážlivost krve nebo srdeční lék digoxin. Přerušte užívání , pokud se vyskytne nespavost, úzkost nebo bolení hlavy.

xc

Použití: Před použitím dobře protřepejte obsah nádoby a po otevření uchovávejte v ledničce! Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Není určeno dětem.

Skladování: Uchovávejte v suchu a temnu za snížené teploty. Ukládejte mimo dosah dětí. Tento produkt má speciálně zabezpečený uzávěr pro vaši bezpečnost – nepoužívejte, pokud je tento porušen.

Čisté suroviny a kontrola kvality: všechny suroviny pocházejí z ekologicky čistých oblastí. Jednotlivé extrakty i výsledný produkt jsou průběžně testovány akreditovanou laboratoří v Kanadě. Společnost Akuna Health Products Inc. Je držitelem certifikátu ISO a GMP, což zaručuje absolutně nejvyšší standard výrobků.

Herbář

Malpighia punicofolia/Acerola – plody aceroly jsou velmi bohaté na vitamin C (obsah tohoto vitamínu je u aceroly až 30x vyšší než ve stejném množství pomeranče) i na jiné přírodní látky, které zvyšují její účinek: organické kyseliny, např. kyselina jablečná, a flavonoidy, např. rutin. Vyšší dávky vitaminu C urychlují tvorbu interferonu, proteinu, který zpomaluje množení virů a posiluje imunitní systém. Díky těmto vlastnostem se acerola doporučuje při všech typech infekčních nemocí, zejména jsou-li virového původu (chřipka, rýma apod.) Dále obsahuje vitamíny A, B6, bioflavonoidy a minerály, zejména železo, vápník a hořčík.

Ženšen - působení ženšenu na lidský organismus je velmi komplexní. Výsledky odborných studií prokázaly působení na oběhový systém, na centrální nervovou soustavu, na soustavu žláz s vnitřní sekrecí nebo imunitní systém. Kořen ženšenu je známý tradiční adaptogen, který přispívá k vyrovnání organismu s vnějšími vlivy a jako tonikum podporuje vitalitu.

Složení produktu se dále sestává z leucinu, valinu, isoleucinu, glutaminu, citrulinu a D-ribosy.

Leucin patří mezi esenciální aminokyseliny, které si tělo neumí vyrobit a je třeba je přijímat v potravě. Leucin podporuje udržení hladiny glukózy v krvi a podílí se na syntéze svalových bílkovin. Společně s aminokyselinami isoleucin a valin je součástí skupiny aminokyselin s větveným řetězcem, známým pod zkratkou BCAA („Branched Chain Amino Acids"). Tato skupina tvoří až 35% obsahu svaloviny. Společně s dalšími aminokyselinami se podílí na tvorbě svalových vláken, podporuje lepší uvolňování některých hormonů lidského organismu, jako je růstový hormon, thyroidní hormon a inzulín.

Tyto zmíněné aminokyseliny nemusí užívat jen sportovci. Vhodné jsou také pro pacienty s redukční dietou. Význam má i jejich užívání při vegetariánské dietě. Pomáhají chránit organismus před přílišnou degradací bílkovin, navíc energizují svaly a umožňují tak snížit příjem sacharidů i tuků za současného udržení výkonnosti.

Glutamin je aminokyselinou nejvíce zastoupenou ve svalech. Za stresových podmínek, ať už jsou to traumata, pooperační stavy, zranění, ale také intenzivní trénink, tělo spotřebovává enormní množství glutaminu a jeho vlastní přirozená produkce nestačí pokrýt tyto potřeby - v tomto případě je zcela nezbytný jeho příjem pomocí doplňků stravy. Je určen pro nárůst, ochranu a regeneraci svalové hmoty, napomáhá odstraňovat únavu a depresi, zlepšuje paměť a mentální aktivitu, podporuje zvýšení hladiny růstového hormonu a testosteronu.

Citrulin je aminokyselina, která napomáhá mimo jiné snižovat bolesti svalů a zlepšuje celkovou výkonnost při sportu. Tato látka zvyšuje energii a stimuluje imunitní systém, zlepšuje hojení, zmírňuje únavu, zlepšuje prokrvení tkání a zvyšuje odolnost svalu proti kyselině mléčné.

df

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

w

e

w

Sova - květináčSova - květináč

 

 

s

 

Briv.cz na Firmy.cz

Podnikatelské odbory

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info